Artiklid ja uudised

Uued kollektsioonid Moonavoor Seinakattestuudiolt

Nagu me teame, dikteerib tapeetide trende ja tendentse Inglismaa - ust seal paiknevad ühed mõjuvõimsaimad tapeedikuningad.Moonavoor Seinakattestuudiol suurepärane võimalus jagada moodi ja suundi tapeedimaailmast ja seda tänu Holden Decor kollektsioonidele.

Holden Decor on üks mõjukamaid ettevõtteid tapeeditrendide loomisel ja selle kollektsioonid on täies mahus saadaval ka salongis Moonavoor Seinakattestuudio. Holden Decori disainerid rääkisid neile, mis olid 2015. aasta kollektsioonide loomisel peamised mõjutajad ning millised tendentsid on aktuaalsed sellel hooajal. Hetkel on Inglismaal väga levinud ornamendid tribal-stiilis ning troopiliste motiividega ornamendid.

Kollektsioon Paradise Allikas: moonavoor.ee

Kollektsioon Paradise Allikas: moonavoor.ee

Kollektsioonis „Paradise“ võib näha troopiliste lillede ja lehtede mustreid, indiapäraseid ornamente, metsloomade ja damaskmustreid, mis koosnevad troopiliste puuviljade ja loomade kompositsioonidest. Linnud on siiani väga päevakohased, samas kui loomade mustrid alles võtavad oma võidukohti, seepärast võib öelda, et kollektsioon on moes veel mitu aastat. Troopilised värvid ja metallihelk tapeedipindadel muudavad kollektsiooni omanäoliseks ja luksuslikuks.

Kollektsioon Paradise Allikas: moonavoor.ee

Kollektsioon Paradise Allikas: moonavoor.ee

Kollektsioon „Fusion” on kokku pandud tapeetidest, mis võivad rääkida nii mõndagi selle peremehest (või -naisest). Kollektsioonis näeb tapeete väga erinevatest stiilidest - orientaalsed, fotokollaažid, reisi- ja loodustemaatika, geomeetrilised joonistused. Tapeetidel on moekad värvikombinatsioonid ning metallik läige elavdab tekstuuri ja muudab selle ruumiliseks.

Kollektsioon Fusion Allikas: moonavoor.ee

Kollektsioon Fusion Allikas: moonavoor.ee

Taimsed mustrid on läbivaks teemaks interjööritrendides, millest on insprireeritud ka kollektsioon „Bloomsbury“. Elegantsed ornamendid, mis asuvad väljaspool moodi, inglise aedade temaatika ning muud traditsioonilised mustrid, mis on töödeldud ja täiendatud kaasaegsete tehnikate ja lilledega. Kollektsioon on küllastunud armastusest loomade ja lindude vastu ning tapeedid on teostatud ultramoodsates värvigammades.

Kollektsioon Bloomsbury Allikas: moonavoor.ee

Kollektsioon Bloomsbury Allikas: moonavoor.ee

Käesolevaks aastaks lasi Holden Decor välja lisaks veel mõned kollektsioonid klassikalises ja traditsioonilises stiilis, et täita kõigi ostjate ootusi. Seetõttu võib täiel määral väita, et Holden Decor on üks juhtivamaid tapeeditootjaid, kes suudab pakkuda tapeete väga erinevale maitsele!

Moonavoor Sisustus OÜ
Järve keskus 0 korrus
Pärnu mnt. 238, Tallinn 11624
E-P 10.00 - 20.00
Tel: +372 61 43 455
Email: info@moonavoor.ee
Facebook

Sisestatud: 16.03.2015

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki