Artiklid ja uudised

Arthouse muinasjutulised lastetoa tapeedid Moonavoor Seinakattestuudiost

Mälestused lapsepõlvekodust jäävad terveks eluks südamesse - vanemate armastus, soojus ja ka asjad, mis last ümbritsevad. Võib-olla ka imeilusad tapeedid jäävad teie lapsele meelde, nagu armas muinasjutt.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Moonavoor Seinakattestuudio pakub lastetubadele tapeedikollektsiooni, mis ei jäta ükskõikseks nii lapsi ega täiskasvanuid.
Imagine funkaasaegse tehnoloogia abil loodud enneolematult lummavad seinakatted. Väikestele printsessidele sädelevad võluhaldjad, õrnad baleriinid ja ilusad hobused. Samuti on põnevad lahendused ka poistele - haarav kosmose teema, kihvtid dinosaurused ja lustakad putukad - poisid ju neid ei karda!

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Kõikide tapeetide disain on lahendatud toreda huumorimeelega ja igale tapeedile pakutakse ka komplekti sobivaid aksessuaarepatju, pilte ja kellasid. Need stiilsed aktsendid lisavad interjöörile omapära ja muudavad ruumi terviklikumaks.

Kaubavalikuga tutvuda ja tellimusi vormistada saab ka Moonavoor Seinakattestuudio e-poes.

Moonavoor Sisustus OÜ
Järve keskus 0 korrus
Pärnu mnt. 238, Tallinn 11624
Email: info@moonavoor.ee
Facebook

Sisestatud: 09.05.2016

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki