Artiklid ja uudised

Moonavoor Seinakattestuudio esitleb esmakordselt Eestis Tai päritolu tapeete Muze

Moonavoor Seinakattestuudio esitleb rõõmuga ­esmakordselt Eestis Tai päritolu tapeete, mis on loodud neile, kes hindavad ilu, armastavad elu ja soovivad luua ideaalset interjööri.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Tänu disainerite ja kunstnike suurepärasele oskusele kombineerida traditsioonilisi motiive kaasaegsete tekstuuride ja materjalidega, leiab igaüks endale sobivaima variandi.

Muze bränd ühendab disainereid kogu maailmast, kes saatuse tahtel kohtusid Tais ja selleks, et luua suurepärase kvaliteedi ja innovaatilise disainiga seinakatteid.

Kollektsioon Avalon on ­nagu müstiline saar täis peidetud aardeid. Esmapilgul näib see väga lihtsa seinakattena, lähemalt vaadates on see aga huvitavate detailidega ja keerulise struktuuriga. Graafilised lillelised mustrid ja geomeetrilised ornamendid rahulikes värvitoonides jätavad tekstiili mulje.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Kollektsioonis Orchid on ühendatud geomeetrilised mustrid ja lapitehnika imitatsioon ja see näeb välja selline, nagu teie kodu seinad oleksid kaetud läikiva siidiga. Neid on tore mitte ainult vaadata, vaid ka katsuda.

Rapture kollektsioonis on ­etnilised geomeetrilised mustrid inspireeritud erinevatest kultuuridest. Kollektsioonis on palju võimalusi, mis aitavad kombineerida suuri ja väikeseid mustreid triibuliste ja ühevärviliste tapeetidega.

Ratcha kollektsioon on loodud­ armastuse avaldamiseks Tai kultuuri vastu. Kollektsioonis on kooskõlas metalsed aktsendid ja naturaalne kork – igas detailis on harmooniline kombinatsioon traditsioonidest ja kaasaegsetest tehnoloogiatest.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Kollektsioonis Solid­ on suurepärane valik ühevärvilisi ja põnevate struktuuridega tapeete. Rulli suurus 1.37 m x 50 m on mugav, kui katta on vaja suuremaid pindu. Imepärane kvaliteet võimaldab neid vastupidavaid vinüültapeete kasutada ka ühiskondlikes ruumides.

Kaubavalikuga tutvuda ja tellimusi vormistada saab ka Moonavoor Seinakattestuudio e-poes.

Moonavoor Sisustus OÜ
Järve keskus 0 korrus
Pärnu mnt. 238, Tallinn 11624
Email: info@moonavoor.ee
Facebook

Sisestatud: 06.06.2016

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki