Bauhof kauplused

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Bauhof kauplused / Tutvustus

Bauhof on rahvusvaheline ehitus-, viimistlus- ja aiakaupu pakkuv kauplusekett, mis lisaks asjatundlikule ehitusmaterjalide valikule pakub kõigis kauplustes ka laias valikus aiakaupa, sealhulgas tõepoolest kõike vajalikku aia rajamiseks ja hoolduseks.
Oleme üsna veendunud, et Bauhof kaupluste aiaosakond vastab ka eriliselt nõudliku aiapidaja ootustele. Ja kui see nii ei ole, siis palume meile sellest teada anda. Tagasiside on meie ettevõttes alati oodatud.
Erilise hoolega suhtume ka sisustus- ja kodukaupade valikusse, mille uutele trendidele tugineva kaubavaliku pidevasse värskendamisse suhtume erilise tähelepanuga.
Atraktiivne hinnatase, piirkonna parim kaubavalik, kiired kassad ning poodide/parklate hästi ligipääsetavad asukohad lubavad pidada Bauhof kaupluseketti võrdselt sobivaks nii jae- kui ärikliendile.

Esimesena teiste seas on Bauhofil oma Meistriklubi. Meistriklubi ühendab Bauhofi kliente, kes peavad lugu ehitusest, remondist ja aiandusest ning panustavad aktiivselt oma kodu ja aia korrasolekule. Meistriklubi kaart on Meistriklubi liikmelisust tõendav tähtajaline kaart, mis annab õiguse erinevatele soodustustele.

Meistriklubi on kasulik, kuna Meistriklubi liikmetele pakutakse:
* allahindlus kogu ostult 5%, kui ühekordse ostu maksumus on üle 2500.-;
* allahindlus kogu ostult 7%, kui ühekordse ostu maksumus on üle 5000.-;
* iga kuu vähemalt 100 toodet -20%
* 50% hinnasoodustust mõõtu lõikamise, värvi toonimise ja haagise rendi hinnakirjast;
* sünnipäeval ning sellele eelneval ja järgneval viiel päeval soodustust -10%;
* kaardi kättesaamise päeval soodustust -10%;
* sissepääsu ainult Meistriklubi liikmetele mõeldud ostuüritustele.