Beam - Kesktolmuimeja Süsteem

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Beam - Kesktolmuimeja Süsteem / Tutvustus

Maailma suurima kesktolmuimejate tootja esindaja Eestis.

Kui oled tüdinenud tolmuimejat mööda maja endaga järel lohistamast ja oled mõelnud alternatiivsele võimalusele, võib kesktolmuimeja olla sinu jaoks just see õige. Lisaks suuremale mugavusele lubab lahendus ka väiksemat müra, vähem mustust ja suuremat võimsust.

Milline on kesktolmuimeja tööpõhimõte?
Tavalise tolmuimejaga saab eemaldada küll nähtava tolmu, kuid silmale nähtamatud kahjulikud mikroosakesed pääsevad läbi filtri tagasi ruumi ja võivad põhjustada allergilisi reaktsioone. Kesktolmuimeja seevastu suunab sama kvaliteediga õhu, mille tavaline tolmuimeja tuppa puhub, majast välja.
Vastavalt Helsingi keskhaigla allergiauuringule langeb kesktolmuimeja pideval kasutamisel kahjulike mikroosakestehulk ruumis puhta välisõhuga samale tasemele (alla 100 000 mikroosakese ühe õhu kuupmeetri kohta). Suures majapidamises teeb kesktolmuimeja koristamise tunduvalt mugavamaks - puudub vajadus tolmuimejat näiteks mööda treppe üles-alla tassida. Süsteemi käivitamiseks piisab ainult tõmbevooliku ühendamisest tõmbepesasse.

Millal paigaldamisele mõelda?
Parim aeg kesktolmuimeja paigaldamiseks on ehitusjärgus maja - siis on torustikule ja seadmele kõige hõlpsam sobivat asukohta leida. Kesktolmuimeja süsteem kuulub Põhjamaades eramajapidamise standardvarustusse, kuna torustik ei erine oma iseloomult kanalisatsiooni või veetorustiku väljaehitamisest. Seetõttu on otstarbekas maja projekteerides mõelda aegsasti ka kesktolmuimejale. Vajadusel aitame Teid meelsasti projekti koostamisel.


Edasimüüjad leiad siit
Paigaldus- ja kasutusjuhend

Beam - Kesktolmuimeja Süsteem on seotud järgmiste tegevusaladega