Caesari Turvateenistuse

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Caesari Turvateenistuse / Tutvustus

Caesari Turvateenistuse AS on 1994. aastal asutatud sajaprotsendiliselt eesti kapitalil põhinev turvaettevõte. Selle aja jooksul on ettevõte omandanud hulgaliselt hinnalisi kogemusi turvasfääris ja võitnud paljude klientide usalduse.

Caesari Turvateenistuse AS-s on mõistetud turvatöö tegemise tõsidust ning vajadust pakkuda ainult väga professionaalset teenust. Kvaliteetne teenus eeldab ka sellele vastavat hinda. Siiski on meie poliitika pakkuda siingi kliendile vastuvõetavaid tingimusi.

Samuti leiame, et kliendilt ei peaks iga liigutuse eest eraldi raha küsima: nii on meil näiteks tasuta valvekeskusega liitumine, ka ei esita me mingeid trahvinõudeid, kui soovite mingil põhjusel meiega sõlmitud valveteenuste lepingu lõpetada. Samuti on meie patrullmeeskonna väljasõit nii tehnilise häire korral kui ka paanikanupu kutse peale tasuta: seda isegi juhul, kui tegemist on valehäirega. See peaks lisamakse hirmus kliente julgustama kasutama paanikanuppu nii tihti, kui ta selleks vajadust tunneb, et ennetada kõikvõimalike ohte turvalisusele.

Meie eesmärgiks ei ole ainult hea, parem ega parim, vaid pidevalt täiustuvad turvasüsteemid, professionaalsemad turvatöötajad ning kõige turvalisemad teenused: ainult pidev areng võib garanteerida nii meile kui meie kliendile muretuma ja turvalisema homse.