E-SISUSTUS

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

E-SISUSTUS / Tutvustus

E-Sisustus - kaasaegsemad sisustuslahendused Sinu kodu jaoks!

Meilt saate tellida Köögimööbli, Eksootilist puitparketti, Tsentraaltolmuimeja, Vannitoamööbli, Garderoobi sisustuse, Lükanduksed ja muu kodu sisustuse koos uusima Tehnikaga.

Pikaaegne kogemus antud valdkonnas annab meile hea teadmistepagasi pakkuda parimaid lahendusi, säästes nii enda kui ka kliendi aega.
E-sisustus vaatab tulevikku - arenedes koos turu ja tehnoloogiatega.
Meil on profesionaalsed inimesed – Teiega tegelevad oma ala ühed parimad spetsialistid. Omame 15. aastast kogemust antud valdkonnas.

Büroode sisustamiseks pakume kogu Büroosisustuse paketti, kus valmistame ja/või hangime toolid, lauad, nõupidamisteruumi sisustuse, garderoobid, köögid, abiruumide sisustuse, väiketarvikud, audio-video tehnikalahendused jpm

E-sisustus pakub võimalust teha oma elu mugavamaks ja säästa aega, tellides koju personaalne sisustuslahenduste konsultant, kes aitab Teid mööbli ja tehnika valimisel ning tellimisel.


Teeme koostööd usaldusväärsete partneritega.

Eripakkumised

Telli tasuta koju personaalne kodulahenduste konsultant!

Mugav ja kiire viis mööblilahenduste ja tehnika valimiseks ning tellimiseks. Spetsialist võtab kavandatava mööbli mõõdud, pakub parima sobiva kodutehnika, nõustab tsentraaltolmuimeja süsteemi ehitamisel ja pakub erinevaid eksootilisi puitpõrandaid eluruumidesse ja terassile. Meil on üle 15.aastase kogemusega omaala spetsialistid.
Arvutist on võimalik vaadata tehtud töid ja tootenäidiseid. Eelnevalt kokku leppides on võimalik mõningate tootenäidiste kaasa võtmine.
Meie spetsialisti koju tellimiseks ja aja kokku leppimiseks saata e-mail: info@e-sisustus.ee või helistada telefonil 6 816 980. Tellides meilt mööbli või tehnika, arvestame kohaletellimise tasu kauba ettemaksuks. Tallinna piires (kuni 50km) kohaletellimine 500.-, Tallinnast väljaspoole 1000,-. Maksta saab kohapeal, ka kaardiga või eelnevalt saadetud arve alusel.