Farwelli Kaubanduse

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Farwelli Kaubanduse / Tutvustus

Farwelli kaubamärk eksisteerib alates 1994. aaasta kevadest ja oli üks esimesi oma alal turule tulijaist, mis põhines omakapitalil. Tegevuse põhisuunaks oli siis tuua maale ja varustada toitlustajat kõikide vajaminevate tööriistadega. Hästi oli esindatud baarmani tööriistade ja lauakattevahendite pool. Järjest kasvavad vajadused nõudsid aga järjest kvaliteetsemat klienditeenindust, sest eesmärgiks sai välja pakkuda võimalikult täiuslikum pakett. Olulist osa müügistrateegias hakkas kujundama suurköögiseadmete müügi pool.

Tänaseks on Farwell paljus edasi arenenud. Pakutavate kaupade hea hinna ja kvaliteedi suhte on tinginud järjest kasvav konkurents, paindlik hinnapoliitika tuleneb aga sellest, et firma on sõltumatu ega ole mõne välisfirma käepikenduseks siinsel turul. Samuti omavad meie müügijuhid pikaajalisi töökogemusi ja on oma ala professionaalid. Klientide nõustamisel on väga tähtis roll.
Sisemine müügistruktuur jaguneb Farwelli`s järgnevalt:
1. suurköögi- ja baariseadmed
2. külmseadmed, projekteerimine
3. lauakattevahendid
4. serveerimisvahendid
5. koka-, kondiitri- ja pagaritööriistad
6. baarmani tööriistad
7. seadmete hooldus- ja garantiiremont

Farwelli koostööpartneriteks on üle 30 tarnija, põhiliselt Lääne-Euroopa riikidest, mõned neist aastakümnete pikkuste traditsioonidega maailmaturul. Paljud on kuulsad just oma
kvaliteettoodangu poolest. Õnneks areneb ka eesti turg selles suunas, et just prestiiz ja maine hakkab saama oluliseks müügiargumendiks. Tuntumatest müügiõigusega brandideks, keda Farwell esindab oleksid:
· Zanussi Professional (suurköögiseadmed,Itaalia)
· WMF (lauakatte- ja serveerimisvahendid, Saksamaa)
· Bravilor Bonamat (kohvimasinad, Holland)
· Steelite (hotelli- ja restorani portselan, Inglismaa)
· Paderno (kokatööriistad,serveerimisvahendid, Itaalia), jpt.

Kõik tooted omavad ISO 9001 kvaliteetsertifikaate ja Euroopa Ühenduse nõuetele vastavaid heakskiidutunnistusi.
Aastal 1999 valiti Farwelli Kaubanduse OÜ ainumüügiõigusega Zanussi Professional edasimüüjaks Eestis. Meie seadmete müügijuht omab vastavasisulist valmistajatehase poolt väljastatud müügispetsialisti tunnistust. Seadmete müügi üks lahutamatu osa on projekteerimine. Farwell projekteerib oma suurköögid AutoCad keskkonnas mis võimaldab nii kliendil kui ka ehitajal saada täieliku ülevaate nii tehniliste parameetrite, asendiplaani kui disaini osas. Projektid on võimalik väljastada nii kahe- kui kolmemõõtmelistena. Erinevad dimensioonid võimaldavad kliendil saada ülevaate oma tulevase köögi perspektiivlahendusest. Uudne hinnapakkumiste- ja projekteerimisprogramm on ühendatavad ja võimaldavad virtuaalses keskkonnas läbi viia lugematul hulgal erinevaid operatsioone. Kõikide nende programmidega töötamiseks omab Farwell kasutusõigust ja sertifikaate. Seadmete müügi juures on tähtis roll garantiil ja müügijärgsel hooldusel. Farwelli müüdud seadmeid hooldavad ja teostavad garantiiremonti:
1. Haktek OÜ
2. Profilux OÜ
Seadmete rikke korral reageerib hooldusfirma samal päeval, kui väljakutse tehti. See puudutab ka puhkepäevi ja riiklikke pühasid. Oluliselt tähtsad varuosad on pidevalt saadaval Tallinnas laos.