Idema Köögid

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Idema Köögid / Tutvustus

Idema Köögid on Eesti juhtiv köögimööblit müüv ettevõte ning mille ajalugu ulatub aastasse 1991. Kogu selle aja on Idema Köögid pakkunud kõrget kvaliteeti nii tootes kui ka teenuses. Ettevõte baseerub 100% eesti kapitalile.

Idema Köökide missioon on pakkuda oma klientidele kõrgekvaliteedilist toodet ning teenust, suurendades nii oma tuntust, mis omakorda annab kliendile kindlust kodu sisustamise alal just meie poolde pöörduda.

Idema Köökide visioon on olla Eesti parim köögimööbliga tegelev ettevõte, kes:
• Omab hulganisti rahulolevaid kliente
• On pidevas arengus läbi koolituste ning treeningute
• On heaks partneriks teistele ettevõtetele
• On atraktiivne tööandja

Idema Köögid pakub oma valikus lisaks köögimööblile veel ka vannitoamööblit ning lükandustega kappe. Köögid komplekteerime köögitehnikaga tuntud kodumasinate valmistajailt ning ka valamute-segistite puhul kasutame parimate firmade tooteid.


Innovaatiline ja teadlik Idema trendline

Idema trendline sai alguse klientide huvist, uudishimust ja küsimusest : Mis on täna trendikas mööbliturul ? Sellele küsimusele vastamiseks koondasime oma kogemused , teadmised ja sisearhitektide nägemused trendist kui sellisest üldse ning sündis uus sari Idema trendline .

Idema trendline - on kõige uuem köögisisustuse suund, mis mahutab endasse järgmised harud - moe , loodussõbralikkuse ning väga hea hinna- ja kvaliteedi suhte .

Sisekujundajatega koostöös loodud kontseptsioon pakub võimalust järgida moodi, omandada piiratud tiraažis köögisisustust ning olla rõõmus oma keskkonnateadlike eelistuste üle.

Loodussõbralikkus
Piiratud tiraaž
Hea hinna- ja kvaliteedisuhe
Läbimõeldud kontseptsioon
Idema trendline on lisaks heale maitsele ka kummardus loodusele ja loodussõbralikele inimestele !