Karimus Köögid

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Karimus Köögid / Tutvustus

Köögimööbel KARIMUS valmib meile kuuluvas tehases Saksa ja Itaalia seadmestikku kasutades – ettevõtte tootmisbaas võimaldab valmistada erineva konfiguratsiooniga komponente ning täita suvalise raskusastmega tellimusi.
Oma maalritöökoda võimaldab meil teostada kõrgeima raskusastmega värvitöid, sh. kõrgläike andmine ja patineerimine.
Kõik meie meistrid on kõrgelt kvalifitseeritud. Paljud neist on pikki aastaid ettevõtte palgal. Uutelt töötajatelt nõutakse kõigi kvaliteedi-ja täpsusnõuete täitmist ning täielikku pühendumist oma tööle.
Meie firmas toodangu kvaliteedile kehtivad sisenõuded on Eesti mööblitootjate enamiku lõikes rangeimad.

Tootmiseks tarvilikke materjale tarnime tuntud ettevõtetelt Euroopas; tarnitavad materjalid on kuulsad laitmatu kvaliteedi ja pikaealisuse poolest.
Iga toode on ainulaadne – see võimaldab teostada järelevalvet kvaliteedi üle tootmise iga etapi vältel ja lõpptulemus on vaba nii nähtavatest kui ka varjatud defektidest.

Ettevõtte KARIMUS spetsialistide jaoks tähendab köögimööbel midagi enamat suurepärase kvaliteediga seadmetest ja materjalidest: me paneme igasse komplekti oma vaimu ja fantaasia, kutseoskused ning aastate vältel kogunenud kogemused – teie jaoks aga tähendab see tõeliselt stiilset ja mugavat mööblikunsti meistritööd oma kodus.


Karimus Köögid on seotud järgmiste tegevusaladega