Kivisepad

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Kivisepad / Tutvustus

AS Kivisepad on asutatud 2001 aastal. Firma põhitegevusvaldkonnaks on loodusliku kivi, peamiselt graniidi ja marmori, töötlemine. Meie eesmärgiks on pakkuda meie klientidele kvaliteetseid tooteid võimalikult parimate hindadega.
Meie ladu sisaldab laialdast valikut eri sorti graniite ja marmoreid, mis on pärit peamiselt Itaaliast, Saksamaalt ja Soomest, aga ka mujalt maailmast.
Meie tehas kasutab loodusliku kivi töötlemiseks kõige kaasaegsemat tehnikat, mis võimaldab meil täita ka kõige keerukamaid ja suurt täpsust nõudvaid tellimusi.

Graniit ja marmor on ajatu, unikaalne looduse kunstiteos, mis ei võrdu ühegi inimese valmistatud materjaliga. Looduslikke kivimeid on kasutatud nii sise- kui välisviimistluses tuhandeid aastaid. Otsus loodusliku kivi kasuks on väärt valik, materjali eeliseks lisaks unikaalsusele on ka vastupidavus, kerge hooldus ja kestvus. Looduslikust kivist tasapinnad, trepid, aknalauad, lauad, kaminad, põrandad, vannitoa pinnad, baariletid, välis- ja siseseinad pakuvad huvitavat variatsiooni nii värvi, mustri kui ka tekstuuri poolest.
Graniit on väga tugev materjal, üks tugevamaid looduses leiduvaid, ja sobib ideaalselt kasutamiseks nii sise- kui ka välisviimistluses. Marmor on mõningal määral pehmem kivi kui graniit, samas aga ta omapärane ja väga elav, ning põhjamaises kliimas enim kasutatav siseviimistluses. Liivakivi on tihe, tavaliselt ühtlase tekstuuri ja vähese värvimuutustega kivi, enamikel juhtudel võimalik kasutada nii sise- kui ka välisviimistluses.

Tihti kuuleb arvamust, et looduslik kivi on külm ja kõle. Siiski, kivi ühtlustub teda ümbritseva temperatuuriga, ja kui koos graniidiga on kasutatud ka puitu ja muid mitte-läikivaid, pehmema tekstuuriga materjale, on kombinatsioon väga unikaalne ja efektne. Graniidi ja marmori värvivalik võimaldab kokkusobivuse paljudes erinevates keskkondades.

Väga praktiline on kasutada köögitasapindadel kvartsi, ehk kunstkivi või
pressgraniiti, kuidas keegi nimetab. Antud materjal on tugev, kergesti hooldatav nagu kööginõud ja laia värvivalikuga.
Selles materjalis on vähe elu ja seega puuduvad ka üllatused.