Klaas Metall

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Klaas Metall / Tutvustus

Klaas Metall OÜ on loodud 2006 aasta alguses. Meeskonnas on kogemustega inimesed, kelle jaoks on olulisteks märksõnadeks kvaliteet,tähtaegadest kinnipidamine ja soov leida kliendile sobivad lahendused. Meie eesmärk on leida Teie soovidele ja nägemustele kvaliteetsed tehnilised lahendused alumiinimprofiilidest. Me oleme avatud koostööle alltöövõtjatena kui ka peatöövõtjatena. Me kõik oleme erilised ja seega ei saa olla tüüprojekti meie unistustel.

Küsi enda vajadustest ja unistustest lähtudes personaalset pakkumist!

Meie poolt pakutavate toodete valik on suur. Vastavalt Teie soovile valmistame:
talveaedu,
varikatuseid,
fassade,
kergvaheseinu ja helikindlaid kergvaheseinu,
uksi,
lükanduksi,
voldikuksi,
aknaid,
katuseaknaid,
samuti valmistame täisklaaslahendusi.

Suurem osa meie toodetest on valmistatud kõrgekvaliteedilisest alumiiniumistprofiilidest, mille tootjaks on 50 aastase kogemusega Saksa kontsern Schüco. Suured kogemused annavad Schüco inseneridele au olla alumiiniumprofiilide tootjate seas liidri positsioonil. Schüco kontsernile kuuluvad mitmed patendid, millest meie toodete puhul on kasutusel unikaalne patenteeritud lahendus - vee ärajuhtimissüsteem profiili sees. Välistingimustes kasutatavate profiilide on probleemiks veepidavus. Kui teised alumiiniumprofiilide tootjad on tulutult üritanud isoleerida välisvee sattumist profiili sisse , siis Schüco toodangus on välisvee probleem lahendatud - oluline on profiili sisse sattunud vesi kontrollitult juhtida vajalikku suunda ja kohta. See süsteem annab täieliku veepidavuse ja sellega kaasneb kvaliteet pikkadeks aastateks.

Loodame, et leiate Teile huvipakkuva ja vajalikku toote meie poolt pakutavast valikust. Vastame rõõmuga Teie küsimustele.Ei ole olemas standardit, on vaid kliendi soov!

Palun võtke meiega ühendust ja koos leiame Teile sobiva kvaliteetse lahenduse.