Tikkurila AS

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Tikkurila AS / Tutvustus

AS TIKKURILA
AS Tikkurila on värvide tootmise ja müügiga tegelev Baltikumi kontsern, kelle tegevusharudeks on ehitus- ja remontvärvide tootmine ja müük ning tööstusvärvide müük.

AS Tikkurila on Eesti värvitootja, kelle eelkäijaks on 1992. aastal asutatud AS Eesti Värv. Ettevõtte omanikuks on Põhjamaade juhtiv värvitootmiskontsern Tikkurila OY, kellel värvitootmise kogemust juba 150 aastat.

AS Tikkurila turustab Vivacolor ja Tikkurila värve, lakke, lahusteid ja pahtleid ja Anza maalritarbeid. Tallinnas asuvas tehases toodame vesialuselisi ja silikaatvärve. Peame oma tugevusteks head hinna ja kvaliteedi suhet, laia tootesortimenti ja toonivalikut ning asjatundlikke ja koolitatud müüjaid. Meie värvid, lakid, pahtlid ja lahustid on müügil rohkem kui 80 kaupluses üle Eesti. Siin valmistatud tooteid turustatakse ka Lätti, Leetu, Ukrainasse, Venemaale, Valgevenesse, Moldaaviasse ja Skandinaavia maadesse.

AS Tikkurila missioon on pakkuda inimestele paremat elukvaliteeti läbi kaasaegse teeninduse ja kvaliteetsete värvi- ja lakitoodete, väärtustades tervist ja ümbritsevat keskkonda. Esimese tootmisettevõttena Eestis väljastati AS Tikkurilale 1994. aastal kvaliteedistandardi ISO9002 (nüüd ISO9001) sertifikaat. 1997.a. alustas tööd Vivacolor Värvikool, kus koolitatakse ehituskaupluste müüjaid, ehitajaid, arhitekte ja sisekujundajaid. Viimastel aastatel on lisandunud ka koolitused tavatarbijatele, vt. infot tasuta koolituse kohta www.vivacolor.ee. 1998. aastal anti ettevõttele keskkonnasertifikaat ISO14001. Keskkonnasäästlikkuse põhimõtteid oluliseks pidades liitus Eesti värvi- ja lakituru liider AS Tikkurila 2002. aastal esimese värvifirmana Eesti Keemiatööstuse Liidu ja Keskkonnaministeeriumi vahelise vabatahtliku programmiga Hoolime ja Vastutame (Responsible Care). Vivacolori ja Tikkurila sortimendis leidub mitmeid täiesti lahustivabasid ja peaaegu lõhnatuid tooteid, mis sobivad kasutamiseks ka allergikutele.

Vivacolori ja Tikkurila värvidega on värvitud Eestis ligi 100 suuremat ja olulisemat ühiskondlikku ehitist, nende seas ka Presidendiloss, Stenbocki maja ja Jaani kirik

Tegevusvaldkond:

Ehitus- ja remontvärvid: VÄRVIDE JA LAKKIDE TOOTMINE NING HULGIMÜÜK*
- VIVACOLOR värvid, lakid, pahtlid
- TIKKURILA värvid, lakid, pahtlid
- ANZA maalritarbed
*Jaemüük ehituskauplustes üle Eesti.
www.vivacolor.ee; www.tikkurila.ee

Tööstusvärvid: TÖÖSTUSVÄRVIDE HULGIMÜÜK
- TIKKURILA metalli- ja puidutööstusvärvid ning peitsid, lakid, epoksüüdpõrandakattematerjalid
www.tikkurila.ee

Esindatavad kaubamärgid: VIVACOLOR, TIKKURILA, ANZA