Traageldaja OÜ / SIKSAK veebipood

Tel.:
487 4720, 515 0686
Aadress:
Viljandi mnt 17, Käru, Järvamaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Traageldaja OÜ / SIKSAK veebipood / Lisakontaktid

Juhataja: Heli Sillaots
Telefon: +372 515 0686
+372 487 4720
E-post: heli@traageldaja.ee

Ladu ja müük: Imbi Hiis
Telefon: +372 55636562
+372 489 0871
E-post: imbi@traageldaja.ee

Traageldaja OÜ / SIKSAK veebipood / Tutvustus

Traageldaja OÜ tegeleb erinevate tekstiilide ja sisustustoodete tootmise ning müügiga.

UUS VEEBIPOOD NÜÜD AVATUD!
TELLI MEIE E-POEST

Meie SIKSAK veebipoest on võimalik tellida just teile meelepärane sisustuselement. Veebipoes on suur valik gobeläänkangastest voodikatteid ja dekoratiivpatju, laudlinu ja linikuid. Valmistoodetest on müügil veel voodipesu, valmiskardinad, linikud ja laudlinad. Samuti toome maale Decoflux kollektsiooni puuvillasest satiinist voodipesu. Kardinate ilmsestamiseks on meil müügil palju erinevaid kardinamagneteid ja kardinasõlgi.

Otse tootmisest saab tellida tüllkardinaid, mitmesuguseid külgkardinaid ( ka pimendavaid) , rooma kardinaid (voldikkardinad ), ruloosid, paneele ja kardinate tarvikuid ( siinid, kardinapuud jpm). Pidulikeks sündmusteks saab tellida erimõõdulisi laudlinu, servjette ja tooliseelikuid. Laudlinakangad on väga kvaliteetsed ja eksklusiivsed, kanga laius on kuni 330cm. Igapäevaseks kasutuseks pakume teflontöötlusega laudlinu, mida on kerge hooldada. Eritööna saab meilt tellida ka diivani ja tugitooli patjadele uusi katteid.
Tootmis hoones on samuti pood mis avatud E-R 9.00-16.00

Oleme võimelised täitma ka suuri projektitellimusi. Meie toodanguna valmivad kardinad, päevatekid, voodipesu, madratsikatted ja kattemadratsid, padjakatted ja sisupadjad, laudlinad, lauaseelikud ja servjetid, mööbli- ja toolikatted jne. Suur valik kangaid laos ja tellimisel näidiste järgi. Projektitöödeks pakume sertifitseeritud kangaid.
Oodatud on eraisikud, disainerid, sisustusfirmad, cateringid, restoranid, hotellid, lasteaiad, koolid ja muud asutused.

Traageldaja OÜ on 1994. aastal alustanud Eesti ettevõte. 76% meie toodetest läheb ekspordiks. Meie suuremad kliendid on Soomes ja Rootsis.

Pressiteated ja artiklid / Traageldaja OÜ / SIKSAK veebipood