Traageldaja OÜ / SIKSAK veebipood

Tel:
487 4720, 515 0686
Aadress:
Viljandi mnt 17, Käru, Järvamaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Traageldaja OÜ / SIKSAK veebipood / Lahtiolekuajad

E - R 9:00-16:00

Traageldaja OÜ / SIKSAK veebipood / Lisakontaktid

Juhataja: Heli Sillaots
Telefon: +372 515 0686
+372 487 4720
E-post: heli@traageldaja.ee

Jae- ja hulgimüük: Imbi Hiis
Telefon: +372 55636562
+372 489 0871
E-post: imbi@traageldaja.ee

E-poe müük ja turundus: Merle Murd
Telefon: +372 511 4712
E-post: merle@traageldaja.ee

Traageldaja OÜ / SIKSAK veebipood / Tutvustus

Traageldaja OÜ on 1994. aastal alustanud Eesti õmblusettevõte. 70% meie toodangust läheb ekspordiks. Meie suuremad kliendid on Soomes ja Rootsis.

Meie SIKSAK veebipoes on müügil palju kvaliteetsest kangast sisustustekstiile . Pakume suures valikus vastupidavast gobeläänkangast padja- ja voodikatteid, laudlinad, linikud ja muid tekstiiltooteid.

Pidulikeks sündmusteks saab tellida ka erimõõdulisi laudlinu ja servjette. Laudlinakangad on väga kvaliteetsed ja eksklusiivsed, kanga laius on kuni 330cm. Igapäevaseks kasutuseks pakume teflontöötlusega laudlinu, mida on kerge hooldada.

Valmistoodetest on müügil vastupidavast puuvillsatäänist voodipesu ja väga kvaliteetsed, soojad ning kerged sulepadjad- ja tekid otse Norrast. 

Suure osa meie sortimendist moodustavad erinevad kardinad: tüllkardinad, külgkardinad ja pimendavad kardinad. Kangavalik on väga lai ja uueneb pidevalt. Enamus kangaid on kohe laos olemas, aga saab tellida lisaks ka näidiste järgi. Kõik kardinad õmbleme valmis kohapeal vastavalt kliendi tellimuses olevatele mõõtudele. Tellida saab kardinaid ka oma mõõtude järgi. Selleks küsi julgelt hinnapakkumist info@siksak.ee.

Kardinate ilmestamiseks on meil müügil ka palju erinevaid kardinamagneteid ja kardinasõlgi, millega saab kardinad kaunilt kokku seada.

Pakume kardinatele juurde ka erinevaid kardinapuid ja siine.

Oleme võimelised täitma ka suuri projektitellimusi. Meie toodanguna valmivad kardinad, päevatekid, voodipesu, madratsikatted ja kattemadratsid, padjakatted, laudlinad, lauaseelikud ja servjetid. Suur valik kangaid on laos ja tellimisel näidiste järgi. Projektitöödeks pakume sertifitseeritud kangaid.

Oodatud on eraisikud, disainerid, sisustusfirmad, cateringid, restoranid, hotellid, lasteaiad, koolid ja muud asutused.

Tootmishoones on samuti avatud meie esinduspood SIKSAK, mis on avatud E-R 9.00-16.00. Asume aadressil Viljandi mnt.17, Käru, Järvamaa.
Ootame Teid külla!

Pressiteated ja artiklid / Traageldaja OÜ / SIKSAK veebipood