Visioonkardin

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Visioonkardin / Tutvustus

Kardinaid igale aknale!3D disaintekstiilid, kardinad…
Kardinaid valmistame müügil olevate kangaste suurest valikust ja võimalusi jätkub lõputult. Kuid inimene teadagi soovib vahel midagi enamat, elamusi tekitavat…
Modernsetes tekstiilides saame kasutada innovaatilisi lisandeid ja käsitöövõtteid: helendavaid klaashelmeid, pärleid, siidimaali, kangatrükki, tikandit või shibori-tehnikat, mis muudab tasapinnalise kanga ruumiliseks. Kordumatu kanga saab kujundada oma soovide kohaselt ja põneva tekstiili loomisel on nii ka tellija ise osaline.
Jaapani shiboritehnikast ja loodusest inspireerituna on disainer loonud mitmeid innovaatilisi ja ainulaadseid 3D-kangaid tekstiilikunsti valdkonnast ja pisut neist lähemalt.

3D-kardinate kanga kolmemõõtmeline muster meenutab voolavat koske või rannaliiva. Sellised erakordselt kaunid kardinad valmivad autoritehnikas käsitööna, läbipaistvast organzast ühe- või kahekihilisena. Eriti efektne jääb kahekordne kardin, kus kihtide eri värvid kumavad valguses teineteisest läbi, tekitades omakorda uusi põnevaid toone. Sellised erilised kangad mõjuvad läbi alateadvuse positiivselt inimese meeltele. Ühtlase lainelise 3D-mustriga külgkardina saab ka paksemast taftist ning mitmetest teistest kangastest. Kõik käsitööna valminud disainkardinad on pesukindlad, soovitav käsipesu. Kuumtöötluse läbinud 3D kardinaid pole vaja triikida ja nii sobivad nad hästi tänapäevase kiire tempoga inimesele.

3D-kivikangas imiteerib mererannal kive ja on raamitud peene metallraamiga seinapildiks. Pehmest tekstiilist kivid on üllatusena seest tühjad ja kolmemõõtmeline kangas hoiab talle antud “kivide” kuju ka käega puutumisel. Ainulaadne 3D-kivikangas on valmistatud samuti autoritehnikas kordumatu käsitööna. Kuna kaalult kerge, siis on kivikanga pilti lihtne saata postiga ja korrektses karbis pakituna sobib ka kingituseks. Tekstiilpilti saab tellida interjööri sobivas mõõdus ja värvitoonis. Iga kivide värv mõjub täiesti erinevalt, kuid alati pilkupüüdvalt.

3D-valgusti on samuti üllatava disainiga. Suur, kumer ja kerge lambikuppel on kaetud kordumatu ja pisut ulmelise autoritehnikas 3D tekstiiliga. Valgusti annab ruumile hubaselt lummava valguse.
Peale fotode annab esmase ettekujutuse nendest erilistest tekstiilidest ka TV3 Nurgakivi saade, tutvuge esilehel.
Innovaatilised tekstiilid elavdavad minimalistlikku interjööri ja tänu sellele on neist saanud juba paljude lemmikud.

Kaasaegsete sisustustekstiilide võimalustega saate tutvuda Visioonkardina kodulehel.
Koostöös saate endale kujundada unikaalse kanga, mis pakub elamusi aastateks.

Originaalsete 3D-kivikangastega saab lähemalt tutvuda, palun külastage:

Eestis:
Galerii Kaks, Lühike jalg 1, Tallinn;
Isku, Pärnu mnt. 139, Tallinn (ka valgusti)

Soomes:
Kaani in ON, Fredrikinkatu 43, Helsinki;
Stiila Home, Fabianinkatu 4, Helsinki