Wax Design

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Wax Design / Tutvustus

Wax Design'i väike kollektiiv koosneb diplomeeritud disaineritest.
Kvaliteetne kõrgharidus (Eesti Kunstiakadeemia) ja suur kogemus aitavad meil luua läbimõeldud ja omapäraseid interjööre.
Saame hakkama väga erinevate projektidega – kosmeetikakabinettidest kuni muuseumide ja suurte eraelamuteni.
Tänu spetsialiseerumisele tööstusdisainile projekteerime me sageli individuaalset mööblit, mis teeb meie projektid kordumatuks. Meile meeldib lahendada erinevaid ülesandeid ja probleeme, mis viib meid iga korraga üha kõrgemale professionaalsele tasemele.

Interjöör peab kajastama tellija esteetilisi soove, mitte disaineri ambitsioone, sellepärast alustame oma tööd alati ruumi 3D proovi-visualiseerimistest, arutame neid kliendiga, leiame kõige sobivama ja mugavama lahenduse, seejärel töötleme projekti läbi, saavutades tellija jaoks kõige ideaalsema variandi.
Järgmine etapp on viimistlusmaterjalide ja teiste interjööridetailide valimine (mööbel, valgustid ja teised aksessuaarid). Klient saab kätte täielikult valmis projekti koos jooniste, visualiseerimiste ja materjalide täisnimekirjaga, samuti võime me teostada järelvalve projekti täitmise üle.

Ettevõte teeb koostööd kvalifitseeritud maastikudisaineritega, selleks, et luua harmoonilised kompositsioonid „maja-aed“.
Samuti on meie partnerite seas graafikadisainereid, kootöös kellega me võime pakkuda ideaalseid lahendusi sotsiaalsete objektide jaoks.

Teenused:

Interjööri disain
- ruumi planeeringu väljatöötlus ning selle kohandamine
- mööbli paigutamise plaan
- valgustuse planeerimine
- 3D-visualiseerimine
- autori järelvalve ja kontroll remonditööde käigus
- täieliku renoveerimise võimalus
- mööbli ning aksessuaaride valik

Tootedisain
-Mööbli ning interjööri detailide proekteerimine, nende valmistamisele tellimuste valmistamine

Maastiku disain