EHITUS

vannitoapõranda täitmine

ats 31.10.2006 15:06

Tere.

Tarvis korteris vannitoa põrandat 40 cm tõsta.
(Peale paneksin igaljuhul armatuuri ja selle külge küttekaabli, betoonivalu peale 6 cm ja plaadid maha.)
Korter ise asub II korrusel.
Küsimus: kas tõsta 30 cm kergkruusaga ja 10 penoplastiga või pole mõtet hakata penot panema, vaid täita kõik kruusaga?
On neil mingeid eeliseid, miks ühte varianti eelistada teisele?

tänan.



Tsiteeri

reijo 02.11.2006 14:43

kergkruusaga ja k[ttekaablipeale pole küll mõttet 6 cm valada siis jäädki kütma

Tsiteeri

alar 04.11.2006 08:25

kui küttekaabel paigaldada siis peab olema penoplast all.muidy kütad alt naabri lage ....

Tsiteeri

Heiko 08.11.2006 19:43

Paksu ja õhukese põranda erinevus seisneb selles, et paks soeneb üles aeglasemalt ja jahtub maha aeglasemalt. Õhuke soeneb üles kiirelt ja jahtub maha kiirelt. Sooja annavad nad ruumi ühtemoodi ja hilisem energia kadu elektri arvelt on mõlemal võrdne. Nii et ei ole vahet kui paksu valad. Alla 5 cm reeglina ei valata, kui aluspind ei ole püsiv.

Tsiteeri

ka tean 30.11.2006 12:32

peno tuleb kindlalt panna!!

Tsiteeri

tark nagu ma olen 07.01.2007 19:43

pne põhk vahele ja kile peale pole isegi petooni vaja ja vaipa ka mitte päris pehme jääb.

Tsiteeri

tark nagu ma olen 07.01.2007 19:44

pne põhk vahele ja kile peale pole isegi petooni vaja ja vaipa ka mitte päris pehme jääb.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.