EHITUS

vundament

kata 13.12.2006 14:51

kui palju võiks maksma minna 40m2 vundamendi ehitamine? et siis materjal+kaevetööd+ehitus?

Tsiteeri

andres 13.12.2006 17:09

Miks hakkavad veemõõturi numbrid edasi liikuma kui mu ülevalt naaber vett laseb.Toru küljes on veemõõturi jaoks olemas väljavõte, seega peaks veemõõtur näitama ainult minu veetarbimist.

Tsiteeri

frossy32 14.12.2006 05:11

andres kirjutas:
Miks hakkavad veemõõturi numbrid edasi liikuma kui mu ülevalt naaber vett laseb.Toru küljes on veemõõturi jaoks olemas väljavõte, seega peaks veemõõtur näitama ainult minu veetarbimist.

.......................................................................................................................................................................................kui teie ainult näitude eest maksate ,siis on naaber seina seest torud nii ühendanud ja kui on nii tuleks politseisse helistada või ,siis vähemalt kutsuda teenuse pakkujad asja uurima!!!!

Tsiteeri

frossy32 14.12.2006 05:14

kata kirjutas:
kui palju võiks maksma minna 40m2 vundamendi ehitamine? et siis materjal+kaevetööd+ehitus?

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,80-120tuhat!......................................................mulle tehti 125m2 225000kr!!!!!!!............................................kui olete huvitatud külastage ehitus keskusi!teevad sulle hinna-pakkumise

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.