EHITUS

lae värv

hakkan värvima 31.01.2007 18:04

milline on parim värv lae värvimiseks, milline firma ja mis tüüpi? mis ei jää laes laiguline? poolmatt jääb laiguline ja kole >(

Tsiteeri

maaler 31.01.2007 19:01

Kuna olen selle töö tegija, siis võin anda Sulle nõu. Minu arust on väga hea laevärv Bindo 3, mis on täismatt. Aga, et ta Sul ei jääks laiguline, siis tuleb värvida lage nii, et rullid ühest lae servast teise ja pead jälgima, et ei rulli kuiva rullida. Lagi tuleb värvida ühe hooga, ilma pausideta. Värv tuleb ajada rulliga ühtlaselt laiali, et ei jääks kõrgeid värvi triipe. Ja veel on see tähtis, et Sa teeksid värvi vedelamaks. Mina panen tavaliselt 10 liitrisele nõule umbes 1 liiter vett. Värvi tuleb nii palju segada, et vesi seguneks värviga ära. Tavaliselt jääb just sellepärast lagi laiguline, et värv on liiga paks. Paksu värvi on aga väga raske ühaseks rullida.

Tsiteeri

hakkan värvima 31.01.2007 19:25

kas on mingi kindel rull ka? neid nii palju erinevaid? Aga suured tänud juba ette ja hakkan värvima :)

Tsiteeri

hakkan värvima 31.01.2007 19:34

kas on mingi kindel rull ka? neid nii palju erinevaid? Aga suured tänud juba ette ja hakkan värvima :)

Tsiteeri

kelk 20.02.2007 00:54

Juba ammu on teada, et lakke sobib ideaalselt liimvärv! Pole vaja kodus kasutada mingit üleliigset keemiat. Ise olen teinud kõik remonditööd kodus looduslike materjalidega ja laes on liimvärv, niisetes ruumides lubivärv. Püsib seal kõvasti kauem, kui maja vastu peab arvatavasti!
Samas on liimvärv ka ülivalge ja ülimatt, lubivärv samuti.
Aga, kes tahab oma kodust kosmoselaeva ehitada, laske käia ja toppige igale poole, kuhu saate igast keemiat ja vaadake kuidas lastel ja lastelastel 30 erinevat allergiat kaasa sünnivad!

Tsiteeri

Nimetu 01.12.2008 21:17

Mis värvi soovitate vannituppa panna. Ja millise rulliga peaksin värvima. >|

Tsiteeri

ehitusmiiz 05.12.2008 20:51

mina soovitan värvida puhta rulliga.
ja soovitav valge toon ja spets värv märgadele ruumidele:)
Küsi värvi poest hinda ja osta kohe.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.