OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

PT: sisearhitekt

Jana 14.02.2008 21:28

30-ndate korter Tln kesklinnas, 80 ruutm-t. Vajab kap rem. Soovime remontida ajastutruult. Vastust vaja küsimustele: mida saab / on mõtet renoveerida, mida mitte? Kus seda teha? Abi vajame mh korteri planeeringu osas, sh tehnilised lahendused. Soovime teha koostööd kogemustega eksperdiga, kes varemgi vanemate pindade uuendamisega tegelenud ning nimetatud ajastu stiili tunneb ja sellest ka lugu peab.

Tsiteeri

t 15.02.2008 15:52

30-ndates tuli Eestisse funksionalism. Kas räägite sellest stiilist?

Tsiteeri

jana 15.02.2008 17:30

täpselt

Tsiteeri

Jana 18.02.2008 10:37

kipsiuss kirjutas:
Olen spetsjalist sellel alal,mina soovitaksin kõik kipsiga kinni katta isegi unitasile ehitaksin karbi ümber


Suur tänu asjaliku vastuse eest. Usk selle foorumi sisukuse vastu kasvas hoobilt!

Tsiteeri

sisekujundaja 18.02.2008 22:42

Sellest ajaärgust pärinevad eesti arhitektuuri kaunimad hooned. Ise olen elanud 30-ndatel ehitatud majas ning armastasin igat detaili seal. Olen saanud palju inspiratsiooni sellest ajajärgust, kuid kahjuks ei ole olnud au taastada sellest ajajärgust ehitisi.

Tsiteeri

jana 21.02.2008 16:28

sisekujundaja kirjutas:
Sellest ajaärgust pärinevad eesti arhitektuuri kaunimad hooned. Ise olen elanud 30-ndatel ehitatud majas ning armastasin igat detaili seal. Olen saanud palju inspiratsiooni sellest ajajärgust, kuid kahjuks ei ole olnud au taastada sellest ajajärgust ehitisi.


Huvi korral palun meilige mulle. Arutaks pisut?

Tsiteeri

einar 23.02.2008 14:19

Kui on huvi siis võime abistada töödega.
Hetkel käsil suht analoogne korter.
kuid peab täpsustama mida soovite täpsemalt ja teie võimalused
ootan infot mailile.
einar.kaasik@mail.ee

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.