OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

PT: soome valtsplekk katuste paigaldajale

marxs 23.02.2009 21:16

Aitan tööle soome valtsplekk katuste paigaldajale.Töö on kindel aga kiirustage see pakkumine ei ole igavene.Loomulikult vahendus tasu eest 3500-.Saada meilile oma number ja votan ise yhendust
makumon@hot.ee

Tsiteeri

onu ollu 24.02.2009 18:21

kl mees sõida oma vahendusega pikalt selle 3500 eest sõidab iga mees ise kohale ja leiab töö sinusugused ainult kasseerivad kuid tööd ikka ei saa raha tuulde loopimine :) :) :) :) [/url]

Tsiteeri

marxs 24.02.2009 19:30

esiteks mees ma olen ise samas firmas tööl aint lamekatuste peal ja sitale võid sa ise sõita ja keegi ei käsi sul tulla rsk

Tsiteeri

marxs 24.02.2009 19:33

esiteks ma ei ole mingi petis ja putsi miks ma peaks yltse kellelgilt raha valja petma.tundub et sa oled lihtsalt ise kõrvetada saanud sellel teemal:)

Tsiteeri

uno 25.02.2009 15:05

normaalne sõnavara kohe näha et petis ja poetagune bosc mees anna minna ja soovitan ka suhtlus kursused läbida

Tsiteeri

marxs 26.02.2009 10:10

kui sa ennast nii tunned siis hasti ja seda kuidas mina raagin ei peaks sind absoluutselt kottima ja keegi ei kasi sul sellle pakkumise peale reageerida edu edasistes otsingutes

Tsiteeri

marguuzar 26.02.2009 14:09

Uskumatu kuidas võib mõni inimene kadetaks muutuda. jumal küll kui keegi küsib mingit hind siis on see ju tema asi. keegi ei käsi ju võtta pakkumist vastu ja võtavad need kes tahavad. minu arust on siin tegemist vastiku eestlase kadedusega, et äkki keegi saab rohekm.....

Tsiteeri

uno 26.02.2009 14:40

asi ei olegi niiväga pakkumises kui selle tondi suhtlus oskuses

Tsiteeri

marguuzar 26.02.2009 16:26


Autor: marxs
Kuupäev: 23.02.2009 21:16

Aitan tööle soome valtsplekk katuste paigaldajale.Töö on kindel aga kiirustage see pakkumine ei ole igavene.Loomulikult vahendus tasu eest 3500-.Saada meilile oma number ja votan ise yhendust
makumon@hot.ee

tsiteeri


Tegelt ei ole ju kuulutuses midagi väga imeliku. Sõnastus võik olla veits teine aga point on selge ja seega ok kõik. Proovige parem lahedalt suhtuda üksteisesse siis jäävad ka mõtetud üksteise kirumised ära :)
Parimat

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.