OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

OT: Elektritööd, nõrkvoolutööd

Tommy 15.04.2009 11:26

Elektri sisetööd, nõrkvoolutööd, hooneautomaatika. Elektrikilpide koostamine, paigaldus, remont, uuendamine.

Tsiteeri

kala 21.04.2009 11:04

tere, otsin hetkel elektrikut kes teeb kapiühenduse ja harukarpide ühenduse (u 25 katset kapis)
Mis on sellise töö hind? (harjumaa)
Juhtmetd projektijärgi veetud.

Tsiteeri

Kala 21.04.2009 16:42

Tere,

Nagu ma Teie tekstist aru sain, on vaja ühendada hoonesse või korterisse juba paigaldatud juhtmed elektrikilbis olevate kaitsmete külge ? Kui tegemist on ainult selle tööga, ehk siis 25 juhet ühendada kaitsmetega, siis see töö võtab aega orienteeruvalt paar tundi. Seega on töötasu 500.- . Kui on pikem töö või tarvis ka materjale, siis läheb hind suuremaks. Kuna Harjumaa on suur, siis ei oska ma praegu sõidukulu arvestada. Tallinnas ja kuni 5 km. Tallinna ümbruses sõidukuluga ma ei arvesta, kaugemal aga küsiksin bensiinikulu 6.- /km.
Minu jaoks muudaks asja palju arusaadavamaks see, kui saaksite saata elektriprojekti aadressile elektritom@hot.ee
Lugupidamisega,
Toomas
Tel. 50 82497

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.