OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

OT: tahan töötada

särtsakas neiu 20.07.2011 10:17

mul on kõrini mustatöö(lepinuta) tegemisest,tahan mingit kindlat sissetulekut ja teha tööd.Kuna ida-virumaal on raske tööd leida siis ehk on olemas kusagil selline koht kus vajatakse just mind.olen selline töökas inimene ja sooviks ehk midagi sellist teha mida pole ehk teinud-.kõike annab ju õpetada ja õppida.olen kuulekas ja teen enda tööd korralikult.Olen töötanud,puidus(seimerdamine,kadakapladid),kalanduses,elektroonika monteerija,koduabistajama,lastehoidmine,abikokk jne.Huvitavamad tööd mida tahaks tegelikult teha on ehk maalritöö,mingite ehitus objektide koristustööd ,autode pesemine-poleerimine,jne et ainus takistus on elukoht mis annab ju ka lahendada..

Tsiteeri

särtsakas neiu 20.07.2011 11:52

mail:gunitsa@hot.ee või mob-58 107 490- ira

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.