OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

PT: Reklaamimüüja (ajakiri Teine Ring)

Teine Ring 09.04.2012 13:18

Ajakiri Teine Ring otsib reklaamimüüjat

Ajakiri Teine Ring ilmub aastast 2011, ning on mõeldud lugemiseks nutikale.
Ideed ja lood nokitsemisest, taaskasutusest, säästmisest, öko ning disainimaailmast, nii Eestist kui välismaalt!

Otsime oma meeskonda aktiivset reklaamimüüat, kes ei karda telefoni, ning mõistab sõna seada.
Eeldame müügitöö kogemust ning head suhtlemisoskust.

Tööaeg ja koht on paindlikud. Võimalik tööle asuda juba täna!
Tasu lähtuvalt müügist (väga motiveeriv protsent).

Ole nutikas ja helista kohe.

TEINE RING
Kristjan
5220258

Tsiteeri

Raigo 29.04.2012 17:13

Tervist, olen 15 aastane poiss, ning lugesin teie töökuulutust ja mõtlesin ennast pakkuda, tean et olen vist veidi noor, aga suhtlemisoskus on mul hea ja võiks proovida

Tsiteeri

Mait 20.05.2012 18:11

Tervist,olen 16a. poiss ning otsin tööd suveks võrru,kas lehti võrus ka müüakse?
Ootan vastust : 56714186

Tsiteeri

Helina 30.05.2012 14:08

tere, kas te täpsustaksite kus tööd tegema hakatakse`?

Tsiteeri

Hannabell 04.06.2012 14:56

Tere ! Olen 15 aastane sõbralik ja abivalmis tüdruk . Otsin suveks tööd Võru linna või selle lähedusse . Olen varem lapsi hoidnud ja kohvikus abiline olnud , sobiks kaubandus ja teenindus töö .
Ootan vastust . : 56725949

Tsiteeri

Pille 12.08.2012 16:59

Kas ajakiri korrektor-keeletoimetajat ei vaja? Kuulutuses oli paar "näpukat". pakun ennast.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.