OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

OT Seinamaaling

Jevgenia Dushko 09.01.2014 14:52

Pakun oma teenuseid seina- ja laemaalingute tegemisel korterites, majades, kontorites, kohvikutes, baarides ja restoranides. Seinamaalingud on originaalne ja kauakestev lahendus. Lagesid ja seinu saab võrrelda lõuendiga, mille abil saab Teie unistused ellu viia. Kas soovite iga hommik nautida oma köögis vaadega Alpidele või sattuda muinas- või fantaasia maailma? Seinamaalingu abil võime Teie ideid ellu viia.

Kunstiline seinamaaling – Tehke oma kodu veel ilusamaks ja hubasemaks.

Kontaktandmed: jev_90@list.ru; +372 55 65 13 87


Предлагаю художественную роспись стен и потолков в квартирах, домах, офисах, кафе, барах и ресторанах. Потолки и стены являются полотнами, которые следует использовать для воплощения Ваших фантазий в жизнь. Вы хотите наблюдать каждое утро на кухне вид из окна на Альпы или очутиться в мире сказок и иллюзий? С помощью росписи стен мы с Вами сможем осуществить любую Вашу задумку.

Художественная роспись стен- сделайте свой дом ещё красивее и уютнее!

Контактные данные: jev_90@list.ru; +372 55 65 13 87

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.