OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

Mööbli, puutöö, tekstiili ja metallitöö meistritele

Janek Lember 19.04.2017 20:38

Tere Meistrid,

Algatasime projekti nimega ‘’Waremill’’, kuna usume, et unikaalsed ja ainulaadsed tooted on tarbijate jaoks järjest olulisemad ning soovime seda võimaldada igale inimesele, kellel on tooteidee aga ei ole võibolla piisavalt oskusi selle toote valmistamiseks. Seoses sellega oleme loonud platvormi www.waremill.com kuhu soovime koguda meistrid ja väiketootjad sellistest valdkondadest nagu mööbel, tekstiil, puutöö ning metallitöö, kes on huvitatud eritellimuste täitmisest näiteks disaineritele, sisearhidektidele ja loomulikult ka eralisikutele. Koostasime lühikese küsimustiku tagasiside kogumiseks loodava teenuse vajalikkuse kohta. Kas oleksid nii hea ja vastaksid sellele? Ette tänades! :)

Paar lihtsat küsimust leiad siit: https://waremill.typeform.com/to/JJlSub

Vastamise tähtaeg on 30.04.17 ja 01.05.17 loosime kõigi vastanute vahel välja 20 € väärt Eesti Disaini Maja kinkekaardi.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.