OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

Kogun (demonteerin) kööke, mööblit, ehitan sisse seadmeid/Собираю (разбираю) кухни, мебель, встраиваю тех -качественно

Elan 28.12.2019 16:19

Kogun (demonteerin) kööke, mööblit, ehitan sisse seadmeid - tõhusalt,
odavalt ja kiiresti. 

Ma saan vajadusel üksi, saan koos partneriga. Isegi
seinad, mööbli eripära, seadmed - pole probleem. Mõõtmised,
paigaldamine, demonteerimine, köögi planeerimine jne. 

Lisaks mööbli kokkupanekule pakun:

- elektriühendust: lambid, pliit,
LED-valgusdiood LED, sisseehitatud / külmik jne.
- Sanitaartehnilised tööd: valamud, kraanid, sifoonid, nõudepesumasinad, pesumasinad jne. - - -
- Gaasiühendus (olemas on sertifikaat): gaasiarvesti, gaasitoru ülekandmine, gaasipliidi
ühendamine jne.

Soovi korral saadan tööde portfelli. Tööks valmis - varahommikul,
pärastlõunal, õhtul, nädalavahetustel ja pühadel. Mul on kõik vajalikud
tööriistad ja suur kogemus. Helistage, piiluge, kõik käskjalad - lepime kokku.


Собираю (разбираю) кухни, мебель, встраиваю технику - качественно, недорого и быстро. 

Могу один, при необходимости - могу с напарником. Не ровные стены, специфика мебели, техники - не проблема. Замеры, монтаж, демонтаж, планирование кухни и др. 
Помимо сборки мебели я устанавливаю:
Электро подключение:
светильники, плита, LED светодиодное освещение, встроенный / холодильник, и тд. 
- Сантехника: раковины, краны, сифоны, посудомоечные машины, стиральные машины, и др. 
- Газовое подключение (есть сертификат):
газовый счетчик, перенос газовой трубы, подключение газовой плиты, и др. 

По запросу вышлю портфолио работ. 
Готов к работе - рано утром, днем, вечером, в выходные и в праздничные дни. Имею все необходимые инструменты и огромный опыт. 
Звоните, пишите, все мессенджеры - договоримся. 

Tsiteeri

Kate 09.09.2022 17:48

Tänan informatsiooni eest! Vajadusel võtan kindlasti ühendust.Köögitarvikute osas soovin ka soovitust anda.Kuna ma olen nii laisk perenaine vihkan nõudepesu,siis kinkis abikaasa mulle imeilusa nõudepesumasina https://noudepesumasin.ee-st /. Olen väga meeldivalt üllatunud hinna kvaliteedi ja taskukohasuse üle. See on parim kingitus, millest unistada võid!

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.