AIANDUS, HALJASTUS

MUTID

Pille 13.08.2007 15:26

Kas oskab keegi head nõu anda, kuidas muttidest jagu saada. Nimelt on nad mul juba kogu aia üles sonkinud. Olen proovinud neid vigugaasiga mürgitada, uputada, istutasin pea kilo küüslauku maha aga ei midagi. Ja loomulikult proovisin eelmine aasta ka proffide abi (maksis 5000 kr.) aga ei miskit. Palun andke nõu. Tänan

Tsiteeri

agro24.ee 17.08.2007 10:49

me soovitame mutitõrjevedelik, peletab lõhnaga ja aitab hästi. maksab 76,7 kr
http://www.agro24.ee

Tsiteeri

mimmi 17.08.2007 11:02

Kõige tõhusamad on mutilõksud.

Tsiteeri

xz 04.10.2007 21:02

oSTA POEST MUTILÕKSUD,NEED MIS ON KAHEKAUPA MÜÜA,VASE VÄRVI UMBES 70 EEK-IPAAR ,OLEN JUBA 13 MUTTI NENDEGA KINNI PÜÜDNUD SEL SUVEL,VAHEPEAL POLNUD ENAM ÜHTEGI,AGA NÜÜD SÜGISEL JÄLLE PRESSIVAD AEDA ,AGA PANIN LÕKSUD ÜLES JA PÜÜAN JÄLLE EDASI . AGA PEAD KA ÕIETI LÕKSU PANEMA ,MUIDU EI SAA KÄTTE.KUI ON MULLA HUNNIK, SIIS AJA SEE LAIALI,OTSI SEALT AUK ÜLES JA HAKKA SEDA AUKU MÖÖDA MINEMA KUNI JÕUAD KOHANI KUS SEE KÄIK LÄHEB KAHEKS,SIIS PANED ÜHE LÕKSU ÜHTE AUKU JA TEISE TEISEAUKU.SEE ON KA AINUKE VÕIMALUS NEIST LAHTI SAADA

Tsiteeri

a 03.05.2009 14:36

kõige tõhusam-juba aastat pea kümme pole ühtegi mutti-osta poest neid uueaasta paugutajaid pane käiku ja kata pealt mullaga nii et laeng oleks käigus vaba ja süüdata saaks ja ongi kõik,muttidest vaba

Tsiteeri

Ma soovitan muudkui heitgaasi käiku lasta. Ise pole veel proovinud, kogu aeg ununeb voolik osta, aga üks klient proovis ja teatas, et aitas :)

http://www.virkus.com/aiandus

Tsiteeri

kj 12.06.2009 14:49

ehheee minule soovitati kassipissit(algus naersin mis kole)
Olen samuti aastaid võidelnud nende kuradi muttidega ja nüüd pole ühtegi mutti ega auku
1 väike aiakühvlitäis auku ja kõik.
(territoorium kus mutid tegutsesid oli ca 2 h)
Soovitan soojalt, endal mul kassi polnud, seega töökaaslane korjas mulle seda va pissit.

Tsiteeri

Airi 06.02.2010 13:01

võta taxikoer.. kaevab algselt auke juurde kuid paari nädala pärast pole enam muttide tegevustest jälgi.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.