AIANDUS, HALJASTUS

kuidas vabaneda seenest mis kasvab murul ?

MURE SEENEGA 30.09.2006 10:15

Hoov on kaetud kena tiheda muruga, aga keset seda kena haljast muru kasvab seen ! Kuidas ma sellest seenest lahti saaksin?Iga nädalaga läheb aina laiemaks ja võib varsti kogu mu hoovi enda alla matta.
Pilt seenest: http://www.fotod.ee/sammijuht/1/

foorumi kasutajatelt abi oodates ...

Tsiteeri

aivar 30.09.2006 17:45

puudelt põõsastel võttis hallituse vanasti ära rohelise seebi seebiveega pritsimine. Päris ära suretab igasuguse organismi aga tugev soolvesi.

Tsiteeri

Ingrid 02.10.2006 15:54

Pakume teile tasuta proovimiseks meie (OÜ BESUR)toodetavat biotsiitse toimega puhastusvahendit MMI 9. Oleme tänulikus kui annate meile võimaluse toimeainet katsetada.
Ingrid 55514823

Tsiteeri

Hülla 19.10.2006 13:14

MURE SEENEGA kirjutas:
Hoov on kaetud kena tiheda muruga, aga keset seda kena haljast muru kasvab seen ! Kuidas ma sellest seenest lahti saaksin?Iga nädalaga läheb aina laiemaks ja võib varsti kogu mu hoovi enda alla matta.
Pilt seenest: http://www.fotod.ee/sammijuht/1/

foorumi kasutajatelt abi oodates ...

:) :) :) Palun helistage 56 626313 loodan et saan aidata. Hülla

Tsiteeri

mari 21.01.2007 11:21

kas murus on ka sammalt

Tsiteeri

Mure seenega 25.01.2007 15:41

mari kirjutas:
kas murus on ka sammalt



ei ole samblane muru !

M.

Tsiteeri

Sele 25.01.2007 22:18

Trepp
mul selline mure et oleks vaja keerdtrepile piirdeid aga kust, kuidas?
Trepitegijad millegipärast ei taha ainult piiretest midagi teada, äkki keegi on sama asjaga kokku puutunud või oskab mõnd head trepimeistrit soovitada?

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.