KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

Kas tellida mööbel ON24-st?

Anci 16.03.2008 21:09

Otsin endale valget värvi diivanit, mille olen ka leidnud e-poest www.on24.ee-st.
Diivan näeb välja selline --> http://www.on24.ee/pehme_m%C3%B6%C3%B6bel/diivanid/7927
Just selline nagu otsin ja nagu vaja, kuid ei tea, mida kujutab endast diivani materjal? Kas see on ikka vastupidav ja ka ilus?
On keegi sealt kunagi endale mööblit tellinud? Mis mulje on jäänud?
Palun vastake!

Tsiteeri

Helen 17.03.2008 10:40

Tere,

Tellides interneti teel tooteid,on alati oht,et toode ei vasta soovitule. Kvaliteedi osa pealt võib ka poest ostes petta saada- kunagi ei tea ette,mis probleemid võivad tekkida. Eks see rohkem riski küsimus ole.Samas võibolla läheb õnneks?!:)

Edu soovides,
Helen

Tsiteeri

Merje 17.03.2008 15:44

Tere!
Mina olen ON24st tellinud terve magamistoa komplekti. Jäin väga rahule nii mööbli kui ka kiire ja asjaliku teeninduse ja tarnega. Diivani kanga kohta on muidugi raske pildi järgi öelda.
Minu andmetel peaks vajadusel kauba tagastamine ON24sse ka üsna kerge ettevõtmine olema.
Parimat,
Merje

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.