KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

köögi värv?

Reet 21.03.2008 13:24

Palun andke nõu, mis värv sobiks seinale ning kardinateks? Korsten ja truup on värvitud tume pruuni ja kollasega ning üks seina pind on hele kollane. Akna ümbrused tulevad valged, põrandale tamme parkett ning köögikapid tulevad helekollased ning tööpind tume (hall,must) Söögilaud peaks ka siis pruun tulema

Tsiteeri

Helen 24.03.2008 12:38

Tere,

Nagu ma aru saan, siis on tegemist köögi ja toaga koos-avatud köök siis.Sinna oleks vaja juurde täiesti uut tooni-võite kaaluda oliivi tooni,oranzi,punast,beezi. Hetkel tundub teil seal kõik ühte massi sulavat, seega tooge sisse täiesti uus toon ja midagi aktsendiks.
Aknakatte võite valida ju 2 toonilise nt,et annate aktsenti-hea oleks mustriga.

Edu soovides,
Helen

Tsiteeri

reet 24.03.2008 14:50

ma ise mõtlesin ka beezi, aga see oliivikarva toon oleks ka päris huvitav kollase-pruuni-halli kõrval. Aga ei ole avatud ruum, üks ruum, kus on köök-söögituba koos. Ma lisan pildid ka, siis saab parema aimduse.
Teisel pool 2 seinas aken.

Tsiteeri

Helen 24.03.2008 19:42

oliivi toon oleks igati ok sinna-annab ka teist tooni ruumi.beezi võite ju kajastada nt aknakattel samuti.

Helen

Tsiteeri

reet 25.03.2008 12:58

tänud, meile endile ka meeldib see oliivikarva mõte.

Tsiteeri

Reet 26.03.2008 14:06

Tahame sinna kollasele seinala lasta maalida mingit kujundit( hargnev puu, lill vmt...) Kas te oskate soovitada mõnda aadressi, kus saab nende kohta ideid, et mida sinna siis maalida.

Tsiteeri

Helen 26.03.2008 18:36

Tere,

Ideid leiate ehk siit:http://www.decorate.ee/
kaaluge ka midagi sürrealistlikku:)

Helen

Tsiteeri

Ikka värv peaks olema 22.05.2008 14:18

Jekaterina 22.10.2011 20:32

Tere , plaanis siis köögis remonti alustada , vana köögi maha lammutada ja uue algusest lõpuni teha, Värvi valik on erk kollane ja metallihall, nõu aga sooviks sellega et kust võimalikult odavalt värve saada, mis värvitooded peaks olema , kuna resurss väga ei luba raha tuulde loopida on vaja enam vähem odavat värvi, samuti ka mis ma peaks lae ja põrandaga tegema, või siis ei värvi seina või panen tabeeti? kas kraani kausi taga peag tingimata olema plaadid?

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.