KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

punane tapeet

angel 12.11.2008 12:18

Tere!
Millised värvid sobivad sellise tapeediga(pilt lisatud).Ma mõtlen mis värvi seinad,põrand,kardinad.Kas hallikas oleks hea variant?

Tsiteeri

Helen 12.11.2008 17:28

Tere,

Sõltub ruumist, kui suures ulatuses seda tapeeti soovite panna, mis stiili soovite kajastada ja, millised tooted üldse plaanis on antud ruumi. Nii on suht keeruline öelda, milline peaks nüüd põrand, sein, kardinad jms olema. Eks tooteid ruumis tuleb omavahel kombineerida, et toonid oleksid tasakaalus ja kõik ei kuhjuks ka 1 otsa. Hetkel pakuks pruun, must, valge/beez/elevandiluu, kui ruum on suurem ja plaanite väikese osa katta antud tapeediga, siis tooge veel seda punast sisse, kas siis aknakattega vm aksessuaariga. Valgus mängib samuti suurt rolli. Hetkel ütleks ka, et võtke aluseks ka selline lille temaatika ehk- romantiline stiil ja kajastage seda ka toodetes- mõni klassikalises stiilis laud vms.

Edu soovides,
Helen

Tsiteeri

angel 13.11.2008 11:04

Tänud kiire vastuse eest!
Ruum ei ole eriti suur,mõeldud puhkeruumiks, mööblist ainult diivan,teler ja kummut.Tapeet tuleb ainult ühte seina. Ma arvan et elevandiiluu(seinad)- ja musta(detailid) kombinatsioon mulle sobib.

Tsiteeri

Maria 15.02.2023 19:33

Tere sooviks kùsida milline tapeet oleks lahenduslikult kõige parem punaka mööbli ja diivaniga?

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.