KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

Palun soovitage sisearhitekti

Katariina 08.01.2011 11:50

Tere!
Tahame ühendada juba remonditud korteri kõrvalasuva korteriga mis ka nüüd meile kuulub, ja tehniliste lahenduste osas oleks nõu vaja. Kuhu tohib ukseavasid teha, kuidas küttesüsteeme ühendada, kuidas elektrisüsteemi teha, jms. Veidi ka abi vaja ruumilahenduste osas, et mis kuhu oleks mõistlik teha. Tegemist 1915.ehitatud puumajaga, st inimesel peaks olema lugupidav suhtumine vanadesse majadesse ja teadmised nende konstruktsioonide kohta. Ehk oskate kedagi soovitada?
Ette tänades,
Katariina

Tsiteeri

pilery kangur 11.01.2011 10:25

Tere!
Loodan,et teil on olemas vana maja arhitektuursed joonised, mille alusel saab edasi tegutseda.
Soovitan pöörduda pigem arhitekti, kui sisekujundaja poole, kes teeb vajaminevad ehitusjoonised. Ka sisustuswebist leiab palju erinevaid arhitekte, kellelt saab kindlasti abi. Teie koostöö arhitektiga oleneb paljudest teguritest - vähetähtis pole ka hinna küsimus ja omavaheline hea klapp, mille peaksitegi siis välja selgitama.
Julgen soovitada ka ühte aadressi - www.M3sisekujundus.ee


Edu teile!
Pilery

Tsiteeri

Amre 23.01.2012 18:45

Alates 2008. aastast on mul litsentsid ka muinsuskaitse all olevate objektide restaureerimiseks, projekteerimiseks ja järelevalve teostamiseks.
Teostan eelkõige keskmise mahu ja keerukusega objektide projekteerimistöid kuid olen projekteerinud ka eramuid ja väiksemaid kõrvalhooneid.
Aitan nii korteriühistuid kui ka eramu omanikke fasaadi soojustusprjektidea ja ehitise kasutusloa taotlemisel. Teostan vajalikud mõõdistused ja uuringud ning abistan Teid kohalikus omavalitsuses kasutusloa taotlemisel.
Võite pöörduda ka kõikides teistes ehitamist ja projekteerimist puudutavates küsimustes.
amres@hot.ee

Tsiteeri

Amre 23.01.2012 18:51

Alates 2008. aastast on mul litsentsid ka muinsuskaitse all olevate objektide restaureerimiseks, projekteerimiseks ja järelevalve teostamiseks.
Teostan eelkõige keskmise mahu ja keerukusega objektide projekteerimistöid kuid olen projekteerinud ka eramuid ja väiksemaid kõrvalhooneid.
Aitan nii korteriühistuid kui ka eramu omanikke fasaadi soojustusprjektidea ja ehitise kasutusloa taotlemisel. Teostan vajalikud mõõdistused ja uuringud ning abistan Teid kohalikus omavalitsuses kasutusloa taotlemisel.
Võite pöörduda ka kõikides teistes ehitamist ja projekteerimist puudutavates küsimustes.
amres@hot.ee

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.