KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

keskelt äravooluga klassikaline metall või malmvann

Erts 08.03.2013 15:16

Tere!
Kust tasub otsida klassikalist metall või malmvanni, mis
oleks keskelt äravooluga
pikkus 170
kus saaks istuda 2 inimest
mulle vm lisasid ei soovi
plaan väljast vann ära värvida
jääb jalgadel seisma
maksaks kindlasti alla 1000 euro.
Disainvanne on kirjeldusele vastavaid valikus palju aga tavainimese hinnaklassist annab lihtsat vanni otsida. Iföl on analoogne olemas aga äravool vale ja seda enam muuta ei saa. Kõik vihjed uueks otsinguringiks on teretulnud.
Lisan pildi, et oleks arusaadav, mida otsin.

Tsiteeri

Pilery Kangur 09.03.2013 14:19

Tere!

Saan Teie murest aru - oli endal samuti analoogne probleem. Ilmselt olete ise juba kõik vannitoasalongid läbi uurinud. Vt. ka www.vannitoapood.ee või saatke sinna küsimus. Kuigi kahjuks tõesti on pakutav kõrgest hinnaklassist.
Soovitaks võimalusel mõelda sellisele variandile, kus äravool oleks tavapärases kohas, muidu jäätegi otsima.
Ise leidsin jalgadel malmvanni tuttavate juurest ühest 50ndate aastate korterist, mille glasuurisin seest ja värvisin väljast üle. Väga äge tulemus jäi ! Võibolla osta.ee panna see küsimus või vanavaraga kauplevatest internetilehekülgedelt uurida.
Kahjuks ei oska rohkem aidata - loodan, et ka Teil tekib õnnelik juhus ...

Soovin edu!
Pilery

Tsiteeri

Pilery Kangur 09.03.2013 14:23

Lisaks eelmisele kirjale:

Tuli üks mõte veel: võibolla leiate sobiva vanni, millele saab jalad alla tekitada. Vanni jalgu olen vanavarapoodides näinud ning neid saab minu andmetel vannitoasalongidest eraldi tellida.
Ilmselt peate väga loovalt asjale lähenema :)


Pilery

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.