KÜSI NÕU SISEKUJUNDAJALT

Vannituba

Jekaterina 15.04.2016 05:12

Tere

Tahan küsida teilt nõu. Mul on soov vannitoa põrandale panna looduskivi mosaiik plaate ja seintele mosaiik plaate sinise värvi gradiendiga. Vannituba 4,2 m, koos vanniga.

Tsiteeri

Jekaterina 15.04.2016 05:13

Tere

Tahan küsida teilt nõu. Mul on soov vannitoa põrandale panna looduskivi mosaiik plaate ja seintele mosaiik plaate sinise värvi gradiendiga. Vannituba 4,2 m, koos vanniga.

Tsiteeri

Jekaterina 15.04.2016 05:14

Tere

Tahan küsida teilt nõu. Mul on soov vannitoa põrandale panna looduskivi mosaiik plaate ja seintele mosaiik plaate sinise värvi gradiendiga. Vannituba 4,2 m, koos vanniga.

Tsiteeri

Pilery Kangur 15.04.2016 09:32

Tere!

Siinkohal peaksite valima,kas looduskivi põrandale ja rahulikuma iseloomuga heledam ühevärviline kahhelplaat seina või siis gradiendiga mosaiikplaat seina näiteks koos mosaiikplaadi jätkumisega põrandal.(Sinise mosiigi üleminek võiks jätkuda põrandal. ) Ka sobiks seina maosiik ja põrandale seinaga haakuvas toonis suurema mõõduga kahhelplaat.
Kooslus mosaiik ja looduskivi oleks omavahel mittehaakuvad ja erinevad teemad,samuti hakkaksid nad omavahel "võistlema".


Kena kevadet!
Pilery

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.