SISEKUJUNDUS

Teeme lastetubade seinamaalinguid!

Liina ja Anni 27.06.2006 13:55

Kaks kunstitudengit (Kunstiakadeemiast ja Euroülikoolist) teevad lastetubade seinamaalinguid Teie lapse lemmik muinasjutu või multifilmiteemadel. Samas aitame ka toa kujundamisel!

Tsiteeri

evely 12.07.2006 16:53

Olen huvitatud - kirjutage lähemalt millised on hinnad ja võiks mõne tehtud töö pilte ka olla.

Tsiteeri

evely 12.07.2006 16:58

Olen huvitatud - kirjutage lähemalt millised on hinnad ja võiks mõne tehtud töö pilte ka olla.

Tsiteeri

Liina ja Anni 12.07.2006 23:26

Hinnad olenevad konkreetse joonise raskusest ja sellest kui suures mahus see seina katab!
Väiksem ja täpsem joonis 1000- 1500 krooni
Terve sein (näiteks 5m x 2,5m) 4000-6000
Samas käsitleme iga projekti individuaalselt ja hinnad on läbirääkimise küsimus!

Pilte saab varsti näha meie kodulehelt, kuid seniks, kui saadate meie oma mailiaadressi saame Teile saata pildid mailile!

Liina ja Anni
sisekujundus@yahoo.com

Tsiteeri

Kaili 07.08.2006 21:56

Mina tahtsin just panna Kunstiülikooli kuulutuse välja, et otsin tudengit, kes maaliks pubekas poisi tuppa. Teema teada. Äkki saaks teiega kuidagi ühendust (tahaks ka tehtud töid näha)?

Tsiteeri

Liina ja Anni 08.08.2006 11:58

tere,
kõige lihtsam on kirjutada oma soovist e-mailile: sisekujundus@yahoo.com. siis saame edasi arutada.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.