SISEKUJUNDUS

kasutatud diivan

merike 27.08.2007 15:14

Olge head ja öelge kust kohast saab Tallinna ja Harju maakonna piires soetada kasutatud diivanit.Kas keegi teab,mis hind on korralikul kasutatud diivanil?

Tsiteeri

Urve 27.08.2007 20:47

merike kirjutas:
Olge head ja öelge kust kohast saab Tallinna ja Harju maakonna piires soetada kasutatud diivanit.Kas keegi teab,mis hind on korralikul kasutatud diivanil?


Üldinfot ei tea, kuid soovin just müüa oma soojatoonilist pruuni värvi nahkdiivanit. Olen kolinud Lasnamäe kolmetoalisest korterist Laagri ühetoalisse ning diivan on väikse toa tarvis liiga suur. Hindan teda korralikult hoituks. Diivan on tegelikult lahtivõetav kolmekohaline diivanvoodi Ameerika metall-voodiarmatuuriga (vist niimoodi öeldakse selle kohta) ja vedrumadratsiga igapäevaseks voodina kasutamiseks. Madratsi mõõdud 200 x 150 cm. Olen teinud temast ka pildi, kuid ei oska seda ise lisada. Kui on huvi, täpsustan.
Aga küsimusele vastuseks soovitan läbi astuda kasutatud mööbli kauplustest, kui aega on. Küllap sealt saab orienteerumisoskuse hinnarägastikus. Vbl leiab ka diivani. Üks mööblikauplus jäi juhtumisi silma Paldiski mnt Lille peatuse juures Mc'Donaldsi taga.

Tsiteeri

Nups 29.08.2007 22:41

Millist diivanit soovid? Mul oleks pakkuda vähe kasutatud nahkdiivan, kui on huvi saadan pildid.

Tsiteeri

kristel 24.11.2007 11:37

Kas ole endale juba diivani leidnud?

Tsiteeri

anni 05.09.2008 13:56

tere,

mul on tasuta pakkuda üks veneaegne diivan. mingi iludus ei ole just, aga täiesti terve ja puhas on. riie on vahetatud. kui üürikorterisse, siis täiesti normaalne. Asub Tallinnas

Tsiteeri

anneli 05.09.2008 13:59

Urve..
Kui palju nahkdiivan maksab?

Tsiteeri

anni 05.09.2008 13:59

tere,

mul on tasuta pakkuda üks veneaegne diivan. mingi iludus ei ole just, aga täiesti terve ja puhas on. riie on vahetatud. kui üürikorterisse, siis täiesti normaalne. Asub Tallinnas

Tsiteeri

Andres 23.11.2008 17:06

Pakun Soomest toodud kasutaud Mööbelt.
www.sisus.ee

Tsiteeri

ants 13.03.2009 18:53

Larissa 01.04.2009 20:28

ants kirjutas:
www.kampolmoobel.ee

olen huvitatud köigedaga mida soobib baari sisustamiseks.Larissa kirjutas.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.