SISEKUJUNDUS

Millist katet kolmnurksele aknale?

triin 28.08.2006 10:04

Ei oska midagi välja mõelda... Tegu nn pööningukorrusega (2 kaldseina) ja otsas on kolmnurkne aken. Kardinapuud ei saa, rulood ja paneeli ka mitte... Kusagil ei ole näinud ka midagi. Kardinapoe müüja jäi kah juhmi näoga jõllitama...

Tsiteeri

signe 28.08.2006 11:47

näiteks oleks võimalik õmmelda ise sinna sobiv kardin ja see siis jõhviga lakke kinnitada :)

Tsiteeri

triin 28.08.2006 12:41

Ummm... ei saa vist aru.
St lage seal ei olegi, on see va kolnurkne räästaalune, kus 2 kaldseina kokku saavad... ma ei oska vist hästi seletada kah..

Tsiteeri

signe 28.08.2006 14:15

ma saan aru, mul on kodus ka üks kolmnurkne aken, aga üks osa on see kaldkatus-sein, tegelikult on see siiski katuse nime all, sest sein on peamiselt vertikaalne ja ka väljast sein :)
mina paneks küll selle kardina sinna jõhviga kaldseina külge siis antud juhul 2st küljest ja naeltega (või kruvitavate haakidega) kinnitaks kaldseina külge, aga antud juhul siis see ongi pidevalt seal ees, kuid olenevalt täpselt aknast ja selle suurusest ja võimalusest on ehk võimalik seda ka teha, et oleks vajadusel võimalik aknalt eest ülesse krookida

Tsiteeri

Riho 31.08.2006 11:15

Mina aretaks sinna mingi Jaapani või Hiina lehviku taolise asja ( n-ö jalad ülespidi) saab kokku panna ja laiali vedada nagu käes ;-) Akna suuruses toleneb ka muidugi...

Tsiteeri

kräsu 31.08.2006 11:24

sõltub kui suur see aken on... palju külje pikkus?

Tsiteeri

triin 01.09.2006 09:10

lehviku mõte on täitsa lahe, huvitav kas sellele ka vastavat "mehhanismi" olemas on...
külje pikkus pakun et poolteist meetrit, aga pole veel täpselt üle mõõtnud. alumine külg veitsa pikem ja kaks külgmist pikemad

Tsiteeri

a4 02.09.2006 17:46

mul sama mure, lapsetoaaken kolmnurkne, tänud heade mõtete eest. endal oli korra selline mõte, et kuna akna kohal nn. sein-lagi jookseb ka edasi kolmnurkselt, et aknast umbes poole meetri kaugusele toru panna ja sellele kardin jookma ning alt kinnitada aknanurkadesse. kardin langeb siis natuke poolviltu akna all oleva laua kohale...

Tsiteeri

marjan 08.09.2006 12:13

meil kah selline aken ja lahendasime probleemi nii: akna suurune kolmnurkne kardin, keskelt vertikaalselt pooleks ja kinnitada kas siis klambrite, naelte või niisama kinnititega üks ühe teine teise kaldseina külge..kardina keskele kaldseina külge ka nöör, pael et saaks kardina kinni siduda et päike sisse paistaks..

loodan et oli nüüd aru saadav..

Tsiteeri

toomas 08.09.2006 12:51

sellistele akendele saab panna rulookardinaid samuti ka plisseekardinaid. Küsige järgi Osval Eesti OÜ 6070860

Tsiteeri

a4 13.09.2006 22:28

marjan,
kas saaks mõne pildi...

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.