SISEKUJUNDUS

Kunst + ehitus

Madis 28.08.2006 17:44

Pakun teenust kodudesse, avalikesse ruumidesse jne jne. Seinamaalingud ja kunstkrohv.

Tsiteeri

Mall Nukke 06.09.2006 00:40

Teen seinapannoosid, minu kodulehekülg on www.mallnukke.vv.ee
Olen teinud klubi Hollywood seinapannood 1996-1997, praegu tehtud tööd on näha st. Patricku pubis
Harju tänaval. Maalin paneelidele, ei tee otse seinale.See tähendab, et seoses tööprotsessi keerulisusele,
teen teosed tahvelmaalingutena valmis oma ateljees. Hetkel teostan vastvalmiva Foorumi seinamaalinguid.
Kui on huvi ja kui stiilililiselt sobib, olen valmis tööd ette võtma alates oktoobri keskpaigast.
Lugupidamisega Mall Nukke

Tsiteeri

Mathu 10.09.2006 16:50

Suurematest töödest:
Eramajas. Seinamaaling (roosid) magamistoas ja põrandamaalingud (lauamängud - trips-traps-trull, malelaud, reis ümber maailma) lapse magamistoas.
Delfine hotelli restoranis Must Pärl. Reljeef-kunstkrohv seintel. Seintel on kujutatud rannaliiva lainetust.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.