SISEKUJUNDUS

sisekujundajad??

Janika 06.10.2006 14:48

Vaadake enne ette, keda palkate! Need, kes ennast siin eriti tihti reklaamivad, pole järelikult midagi väärt kui tööd ning kliente pole. Halvad kogemused just eriti ühega neist!! Ebaprofessionaalne ning maitselage.

Tsiteeri

mures 10.10.2006 13:47

Kes siis??? Mul oli just plaanis ühega ühendust võtta... Kui nime ei taha öelda, siis kui vana ja millise kooli lõpetas? Kas sa siis tehtuid töid ei küsinud näha?

Tsiteeri

piret 03.02.2007 00:18

ühinen Jaanika arvamusega. lendasin ka orki, hind krõbe, aga tulemust ei midagi, õnneks sain õigel ajal lepingu lõpetatud

Tsiteeri

xxx 03.02.2007 13:52

no ,kui sisekujundaja palgatakse , siis ikka vaadadakse ka ,mis ta enne on teinud.

Tsiteeri

247 04.02.2007 22:33

Ma ei ole tegelikult nõus Janikaga ülalt! See ilmselt tema õnnetu kogemus aga eks peaks ju ikka mitme inimesega rääkima ja tunnetama kellega koostöö võiks sobida. Firmad ju kõik siin ennast reklaamivad...reklaami alal olles siis arvan et ei reklaamita sellepärast et tööd ei ole !! :) Kes vähegi inteligent on see teab millest ma räägin!

Tsiteeri

hehe 08.02.2007 14:44

nõus 247-ga.ega põrsast kotis ikka ei osta ka

Tsiteeri

Kats 24.02.2007 11:56

Aga umbkaudu-mis raha sellised inimesed küsivad??? Mul pole halli aimui kahjuks aga oleks vaja ka sisekujundaja abi?

Tsiteeri

Janika II 26.02.2007 10:44

Kindel on see, et sisekujundust on ka vaja õppida ja tõesti ei tasu palgata seda, kes pole vastavat haridust omandanud.
Ma arvan veel, et kui võtta mõni vanem tegija, siis saab väga kvaliteetse kujunduse ( mugava ja turvalise). Kuid noortel kunstnikel on pigem lennukamad ja nn. moodsamad ideed.

Tsiteeri

Malle 23.11.2007 12:08

Ma ei paku ennast Teie sisekujundajaks, aga võin vastata kõigile Teie küsimustele selles vallas. Teen ise seda tööd ja pole veel kordagi kliendiga tööd katkestanud ega vaenlastena lahku läinud. Selge on see, et kõik inimesed ei sobi omavahel. Selleks on esmane vestlus-arutelu, mille käigus tehakse selgeks(tasuta), kas edasine koostöö sobib või mitte.

Lugupidamisega,
Malle

Tsiteeri

to Jaanika 04.12.2007 10:18

Kas häbi ei ole sedasi laimata. Kui sul on midagi konkreetset kellegi kohta öelda, siis ütle see välja mitte süüdista kõiki sisekujundajaid. ME KÕIK OOTAME!

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.