SISEKUJUNDUS

Eglo valgustid

elmo 11.10.2008 20:47

Tere,

Otsin valgusteid firmalt Eglo ning seeri peaks olema Tenno. Soobiksin laevalgustit ja kahte seinavalgustit. Olen näinud müügil laevalgustit (värvus pruun) aga seinavalgustit olen näinud ainult musta värvi.

Äkki keegi oskab öelda kust oleks võimalik osta mõlemaid pruuni värvi või vähemalt seinavalgusteid pruune, laevalgsti siis saaks nt. Espakist.

Tänud

Tsiteeri

Kats 30.10.2008 13:19

Tere

Võib-olla oled saanud vastuse oma küsimusele, aga infoks:
Eglo valgusite kohta võib küsida Light24.ee. Endal soov osta samuti Eglo valgusti. Ise suundume antud valgusti järgi hoopis Riiga nädalavahetusel. Hinna vahe suur (1900.- Lätis ja Eesti 3500.-).
Tenno valgustite hinnad 33 latti seinavalgusti eest ja laevalgusti 3 lambiga 64 ja 5 lambiga 110 latti.
Olen nõus ka abistama vajadusel.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.