SISEKUJUNDUS

köögimööbel harjatud pinnaga männipuust

tuule 12.10.2006 17:04

tere! leidsin Anu Jõesaare ja Aili Ermeli raamatust "Omanäolised Eesti köögid" lk. 46 ilusa köögimööbli pildi. Tsiteerin: "Huvitavaks lahenduseks sai harjatud pinnaga, tumedaks peitsitud mänd" . Sellisest materjalist siis köögimööbel. Kas on kellegil aimu, milline köögimööbli firma saaks sellise asjaga hakkama??? Nagu ma aru saan, ei ole selline lahenus just väga levinud, seega, oskab keegi anda nõu, kuhu pöörduda sellise sooviga?

Tsiteeri

marek 13.10.2006 14:48

Tere. sellist antiikset ilmet on võimalik teha mööblile ja oleme ka kasutanud männist mööbli tegemisel.51910460.marek

Tsiteeri

tuule 16.10.2006 10:55

marek, aga kas te olete köögimööblit varem teinud? ma tõesti tahaks ilusat, heledaks peitsitud, kuid sellise pehme ilmega (harjatud siis?) köögimööblit. ilma mingite nikerduste, a la talupojamööbli stiilis freesitud(?) usteta. tahaks täiesti siledaid kapiuksi, ilma käepidemeteta, selle asemel kaarjad "augud" servades jne. neid mööbligarnituure teil ju kindlasti ei ole, kuidas neid ühildada näiteks antud juhul teie poolt tehtud mööbliga? mul ei ole ettekujutust, pole sellise asjaga varem kokku puutunud :) tehnika ka siis... või teeksite te mulle näiteks ainult kapiuksed?
köögimööbli firmad pakuvad täispuidust kapiuksi enamasti mingi täiendava joonega, ma ei tea kuidas seda nimetatakse :-P igastahes töispuidust täiesti siledaid uksi pole ma kellegi koduleheküljel näinud...

Tsiteeri

katt 17.10.2006 21:05

Mõned aastad tagasi tellisin harjatud männipuidust kapiustega kapi, mitte küll köögikapi, aga tavalise, firmast nimega MOONS. Tol ajal tegid nemad küll täpselt sellise joonega kapiuksed, nagu ise tahtsin. Joonised tegin ise, arutasime veel läbi täpselt, mis ja kuidas. Samuti käisid nad kodus täpseid mõõte võtma.

Tsiteeri

tuule 18.10.2006 09:53

´tähh, katt! :) panen kõrva taha ja võimalusel uurin ka seda võimalust.

Tsiteeri

katt 18.10.2006 10:04

Unustasin lisada, et kvaliteet on neil minuarust väga hea.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.