SISEKUJUNDUS

Iris Jurma Kunstivärk - kellel on kogemusi?

Mammu 15.04.2010 17:45

Otsin magamistoa mööbli eritellimuse teostajat. Peaks olema selline, kes ei oleks lihtsalt tisler, vaid oleks hea stiilitundega tegija, selline, kes aitaks mööbli nii stiliseerida, valmis teha kui ka sinna peale maalida. (ise tean, mida umbes tahan, aga mööblit teha ma ju ei oska :)

Sattusin veebis sellise tegija peale: http://www.irisjurma.edicypages.com/sisekujundusse/maalitud-moobel

Ega kellelgi pole temalt tellimisega kogemusi?

Tsiteeri

Katz 26.04.2010 11:32

Hei,
minul on kogemusi küll ja need on ainult positiivsed. Tellisin nagid ja üht-teist veel, sellist, mida poest lihtsalt ei leidnud. Tulemus oli super ja tööprotsess ise ka väga mõnus. Ateljees olen tema tehtud suuremaid maalitud nagisid ja peegleid ka lähemalt näinud. Julgen igati soovitada!

Tsiteeri

K. 18.06.2010 16:45

Mina julgen samuti Irist soovitada. Tore inimene ja toredad lahendused.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.