SISEKUJUNDUS

LÜHTER

Mjauhh 11.12.2006 17:20

Oskab keegi öelda mis (valgusti)poodides leidub lühtreid ja mis hinnaga võiks arvestada?

Tsiteeri

marju 11.12.2006 17:37

kindlasti mine Valgusmaaniasse www.nitt.ee, neil päris korralik valik

Tsiteeri

kata 12.12.2006 14:03

Laterna Magica nt. - väga eksklusiivsed lühtrid
Kodumaised lühtrid - Tarmo Luisult 4Room-ist
Moodne Valgustus - erinevaid lühtreid (disinikad, käsitöö)
@home ja Muster - väga moodsad ja romantilise joonega lühtird
Kindlasti on igal salongil midagi lühtri taolist välja pakkuda. Tänapöeval on lühter väga lai mõiste. Oleneb, mida täpselt otsite. Lõppude-lõpuks võib selle ju ka ise valmis nikerdada (pisut traati ja veidi ägedat kangast... huvitava lühtri võib ka plast-detailidest kokku panna..., fantaasia küsimus!)

Lühtrite hinnad on väga erinevad. Lihtsama saab võibolla mõne tuhande krooniga, kuni mõne-, viiesaja tuhandeni välja - viimased eriti ekslusiivsed.

Jõudu Oma Lühtri leidmisel!

Tsiteeri

Silja 10.01.2007 12:25

Ma olen juba ammu hädas-ni elt tahan lühtrit vannituppa-mis tähendab, et see peaks olema niskuskindel. Nyydseks olen juba mõttest peaaegu loobunud-kuigi ei tahaks. Äkki keegi pakub abi või teavet. Muide keegi kunagi mainis, et selline asi ple võimalik aga ma olen näinud vist oli mingis vannitoaplaatide kataloogis-seal oli lühter laes ( või on see lihtsalt reklaami trikk).

Tsiteeri

Kalju 09.07.2007 23:26

Silja, kas leidsid vannitoa jaoks lühtri?

Tsiteeri

mina 12.07.2007 10:48

Vannitoad jagunevad tsoonideks, samuti valgustite niiskuskindlus määratakse IP-ga. Lühidalt: kui sul on koht, kus võib vett vastu minna - vali IP44 vähemalt, kui on koht, kus võib väike pritsmeke vahest kogemata vastu minna - vali IP40. Kui sa paned lühtri kohta, kus vett otseselt kunagi pihta ei lähe - anna tuld ja pane ilma IP-ta valgusti!! Mitte midagi ei juhtu!

Tsiteeri

Kalju 12.07.2007 18:36

Mina, Sinu kommentaar on ääretult asjakohane. Vabandust, kuid pisut ebatäpne. Vannitoa teema on üldse keeruline. Tsoonide kohta on kindlad nõudmised. Kel vaja, võib minuga konsultatsiooniks ühendust võtta. Aga paar märkust kohe... Ei soovita valgustit panna dusikabiini kohale lakke ega vanni kohale seinale. Seal on väga karmid nõudmised ja väga väike valgustivalik. Kui siiski kinnisidee kaalub üles kaine mõistuse, siis peaks nõu pidama spetsiga enne, kui üldse seinu tegema ja juhtmeid vedama hakata. Teiseks, niiskuskaitse seisukohalt ei ole vahet valgustil IP20 (see on kõige madalama kaitseklassiga valgusti) ja IP40. Niiskuskaitset näitab tagumine number ja see on mõlemal "0".

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.