SISEKUJUNDUS

Sisekujundust õppima?

Kuidasläheb 02.02.2007 23:38

Tere!
Olen alles nooruke, aga vaikselt sätin tulevikuplaane paika.
Küsimus siis selline, et kui on soov minna ülikooli sisekujundust õppima, kas peaks varasemalt olema suuremaid kokkupuuteid kunstiga? Näiteks muusika edasiõppimiseks on vaja, et lastemuusikakool oleks lõpetatud.
Joonistada ja kunstiga tegeleda mulle meeldib, loovat tüüpi inimene ka, kuid selline küsimus siis.

Tänan vastajaid.

Tsiteeri

art 04.02.2007 23:27

pole oluline , loeb see mis sa teed sisseastumiskatsetel.lihtsalt avarda silmaringi ja ülikoolide juures on tavaliselt ka sisseastujatele kursused , mis on ka vast abiks.ise läksin kunstiülikooli , ilma mingi ettevalmistuseta.

Tsiteeri

kujundaja 08.02.2007 07:33

Kui on veel aega, püüa ikka 2 aastat ettevalmistuskursustele käiia. Mina käisin 1 aasta ja Kunstiakadeemias. Edu!

Tsiteeri

Mikk 20.02.2007 10:30

Olen ise sisekujundusüliõpilane. Hoiatan, et tegemist ei ole kardinate ette riputamisega ja kliendile värvipoti valimisega. Töö on ränk ja läbi tuleb teha kõik arhitektuuriga seonduv - projekteerimine, ehitusmaterjalide tundmine, ehitusfüüsika, elekter ja akustika ning seadused jne. ja kui kool on läbitud, pole Sul lihtsalt tööd. Eestis elab liiga vähe inimesi ja rahapuudus paneb neidki ise endale värve valima. 87% disaineritest ei tööta enda erialal

Tsiteeri

Mikk 20.02.2007 10:46

Olen ise sisekujundusüliõpilane. Hoiatan, et tegemist ei ole kardinate ette riputamisega ja kliendile värvipoti valimisega. Töö on ränk ja läbi tuleb teha kõik arhitektuuriga seonduv - projekteerimine, ehitusmaterjalide tundmine, ehitusfüüsika, elekter ja akustika ning seadused jne. ja kui kool on läbitud, pole Sul lihtsalt tööd. Eestis elab liiga vähe inimesi ja rahapuudus paneb neidki ise endale värve valima. 87% disaineritest ei tööta enda erialal

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.