SISEKUJUNDUS

Puitvoodi nagin

Rene 11.03.2007 08:00

Kuidas saada lahti voodi naksumisest. Vaja hommikul varem tõusta, kuid hiili kuidas tahad, naksumine ajab ikka samas toas magava poja üles. Voodi iseenesest uuepoolne, ei raatsiks ka vahetada. Kas on mingeid vanameistrite nippe, kuidas naksumisest lahti saada?

Tsiteeri

martinelli 11.03.2007 11:23

Kõige lihtsam, osta metallvoodi :) ja ei mingit naginat.

Tsiteeri

Rene 11.03.2007 15:29

Kui ma tahaks uue ja muidu korras voodi aknast välja visata ja teise osta, siis ma siin seda ei küsiks. Äkki mõni asjalik tehniline nõuanne kelleltki?

Tsiteeri

Janika 13.03.2007 16:25

Kõigepealt otsi täpselt üles, mis koht nagiseb. Kui põhjalauad nagisevad, siis saab sinna vahele näiteks vilti pannna. aga võibolla on küsimus konstruktsioonis. Sellisel juhul proovi kõik kruvid uuesti üle keerata.
Küsi uuesti, kui täpsema põhjuse teada saad. Mõtleme midagi välja.

Tsiteeri

Rene 14.03.2007 18:49

Konstruktsioon nagiseb ja kruvisid olen juba pingutanud. Rohkem ei kannata, hakkab üle vindi minema. Kujutan ette, et tuleks ühenduskohti äkki millegiga määrida (kõlab nagu loogiliselt) kuid millega. Iseenesest peaks ju olema mingi vanarahva tarkus selle koha pealt - äkki keegi teab?

Tsiteeri

Janika 15.03.2007 09:29

Proovi küünlarasvaga ( tavalise küünlaga) kõik tappide pinnad ja otspuit hoolikalt kokku määrida. See võib küll hiljem maha kuluda, kuid siis pead uuesti määrima. Vanasti kasutatigi küünlarasva, et kummutite sahtlid ei nagiseks ja liiguks libedamalt. Kui see määrimine muutub tüütavaks võid kuskilt otsida tugevamaid tõmmitsaid. Ilmselt pole sul mõtekas tappe liimida, sest hiljem ei saa sa enam voodit lahti võtta.

Tsiteeri

Janika 19.03.2007 10:27

Uurisin lisaks, et võiksid liimida ka vildi riba või õhukest kangast tapipesa otsadesse (otspuidu peale). See kulub aeglasemalt kui küünlarasv. Aga siiski kõik, mis liigub see kulub. Jõudu :)

Tsiteeri

Helita 20.03.2007 19:13

Mina kunagi kleepisin hõõrdekohad üle selle hõbedase teibiga :) Toimis küll

Tsiteeri

Rene 21.03.2007 07:25

Tänud Janika,

tegin küünlaga kõikvõimalikud puutekohad ja alusliistud, kuhu põhi toetab, teibiga. Sai ikka tunduvalt vaiksem.

Tsiteeri

Janika 21.03.2007 09:27

:) Pole tänu väärt. Ehk saate nüüd rahulikult magada!

Tsiteeri

uku 23.03.2007 09:49

nagiseb metalli ja puidu puutepind. tuleb jah isoleerida. Teip vast tõeati parim lahendus

Tsiteeri

m 13.05.2007 16:07

martinelli kirjutas:
Kõige lihtsam, osta metallvoodi :) ja ei mingit naginat.



Kuule martinelli ka metall voodi oskab nagiseda , sul pole vist kogemusi,
M

Tsiteeri

martinelli 14.05.2007 09:31

oleneb voodist muidugi :) http://www.sisustus.ee/?cmd=product&pid=31560 kui selle voodi nagisema saad oled tegija.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.