KÜSI NÕU PÕRANDASPETSIALISTILT

erikujulised liistud

Sirli 31.10.2008 00:55

Kas on olemas sellist liistu, mida saab töödelda? Mul nimelt idee teha köögi ja elutoa vaheline põrand pool kaares st. köögi kiviplaadi ja elutoa puitpõranada vaheline ühenduskoht kaares ning sinna oleks vaja ka liistu peale. Kas on üldse võimalik midagi seesugust leida?

Aitäh vastamise eest!

Tsiteeri

Tarmo Titov 11.11.2008 16:24

Tere Sirli!

Erikujuliste liistude valmistamine on võimalik. On olemas ise painutatavad liistude lahendused ja samuti spetsiaalselt tehases valmistatavad katteliistud. Valida saab erinevate profiilide, värvide, viimistlusvõimaluste ja lahenduste vahel. Täpsema info saamiseks soovitan pöörduda meie salongi.

Lugupidamisega

Tarmo Titov
Tootejuht
Floorin AS

Tsiteeri

amuur 16.07.2010 11:46

tere !
mul selline probleem et ehitasn wc-d - panin seina seinapaneelid puidust ja soovin seina ja lakke paigaldada ka puitliistud aga nyyd olen ise probleemi eest kuna ei oska kuidagi koduste käepäraste vahenditega neid panna, puitliistud on mul pool ymarad ja ei oska kuidagi neid välja lõigata nii et need oleks 45kraadi- kes annaks selle kohta mulle nõu?

teid ette tänades!

Tsiteeri

amuur 16.07.2010 11:49

tere !
mul selline probleem et ehitasn wc-d - panin seina seinapaneelid puidust ja soovin seina ja lakke paigaldada ka puitliistud aga nyyd olen ise probleemi eest kuna ei oska kuidagi koduste käepäraste vahenditega neid panna, puitliistud on mul pool ymarad ja ei oska kuidagi neid välja lõigata nii et need oleks 45kraadi- kes annaks selle kohta mulle nõu?

teid ette tänades!

Tsiteeri

Kaire 27.06.2011 11:57

Linconas ma iogatahes oma parketi tooni liistu ei leidnud (õigemini spooni liistu peale). Proovin ka siis floorinist küsida ja aanan teada, kuidas seal läks. Alati ei leia seda, mida otsid.

Tsiteeri

Tarmo Titov 01.07.2011 17:39

Tere,

Vastuseks liistu mõõtu lõikamisele pean ütlema, et seda on tõesti raske kirjeldada.
Võib-olla on abi sellest põrandaliistu paigaldusvideost.
http://www.youtube.com/watch?v=jnNgX-HX3qs&feature=related
Sisuliselt peab liistu tagumise külje risti lõikeserv jääma tasapinnale, mis läheb vastu seina ning 45kraadine lõige peab jääma tasapinnale, mis läheb vastu lage.

Tarmo Titov
Floorin põrandad[/url]

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.