VABATEEMA

Bambus

Kikass 21.08.2006 15:27

Nimelt äkki keegi oskab öelda/on silma jäänud, et kas kusagil müüakse bambusritvasid (ei teagi kuidas neid täpselt nimetada)...

Tsiteeri

Maria-Helena 21.08.2006 17:03

Kas mõtled selliseid mida vaasi panna? Iseenesest selliseid lahedaid vidinapoode ju küll. Kuna ma ise pole neid asju otsinud, siis 100% garantiid ei anna, et järgmistest kohtadest leiad. Aga vaadata tasub ikka-seal igast lahedat kraami. Üks on Muster(Pärnu mnt), siis Rävala 19 prillipoe kõrvalt võtavad kataloogide järgi eritellimusi vastu(ise otsisin ka mingit x lille, väga hea valik oli- arvan, et kindlasti leiad, aga suht kallis muidugi). Kui midagi veel pähe tuleb, siis annan teada! Aga seniks edu Sulle otsingutel:)

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.