VABATEEMA

KOGEMUSI KARIMUS KÖÖKIDEGA?

k. 02.05.2008 18:24

Tere, palun rääkige, kellel kogemusi Karimus köökidega? Plaanin tellida, aga ei tea üldse, kas ikka safe variant...

Tsiteeri

Argo 06.05.2008 19:14

tere! nedega küll kogemus puudub aga ise soovitan Arteco käest küsida (www.arteco24.ee) tulevad koju kohale ja annavad soovitusi jne. töö kiire ja kvaliteetne.
tervitades,
A.

Tsiteeri

Inf 09.05.2008 16:37

Karimusega kogemus puudub aga soovitan Saveks Gruppi (www.saveks.ee). Teevad kiiret ja korralikku tööd ning tulemus on täpselt selline nagu olete unistanud.

Tsiteeri

uus 18.05.2008 21:02

Ennem tellimist loe sellest foorumist http://www.sisustusweb.ee/forum/3/2851/

Tsiteeri

Krissu 14.09.2014 11:24

Tere, Karimus OÜ-d ei julge soovitada, kaup jõuab küll kohale, aga kas ka kvaliteetne. Minu köögiga palju probleeme, kolm ust vaja välja vahetada, neist ühe pean uuesti ostma, kuna tehti juba projektis viga, seda tasuta ei parandata, kuna projektile olen allakirjutanud ( ajuvaba, aga ei viitsinud vaidlema hakata ja maksin uuesti). Led lambi süsteem ei tööta alates paigaldusest, millal uus pannakse, ei tea, nüüd juba paigaldusest pea kuu aega möödas. Küsimusele, et millal miskit toimuma hakkab, tuleb vastuseks, küll saate. Lugu on pikem ja probleeme rohkem, kõike ei hakka ülesse loendama, võimalik, et tuleb Tarbijakaitse ameti ralli ette võtta.

Tsiteeri

Aleksandr 05.10.2014 19:00

Olen Karimusega rahul.Soovitan kõigile.

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.