VABATEEMA

Köögimööbel Faron Grupist

KK 30.11.2006 12:16

Tere

Kas keegi on tellinud endale köögimööblit sellisest kohast nagu Faron Grupp? Kuidas kvaliteedi ja tööga rahule olete jäänud? Kas on probleeme ka õigeaegse kättesaamise koha pealt ja kas kõik mis on tellitud on ka kohe kohale tulnud?
Tahaks t ellida aga ei tea kvaliteeti ja seda kui hästi see vastu peab.
Kas keegi oskab kommenteerida?

Tsiteeri

kassm 22.01.2007 09:32

tahaks ka Faroni kohta infot

Tsiteeri

ei tellinud sealt 18.02.2007 21:30

hinnapakkumist küsides oli teenindus küll väga ebaprofessionaalne ja ebameeldiv (viimsis).... seega jäi sealt tellimata. Usun et ka hiljemaid võimalikke probleeme oleks samamoodi lahendatud.

Tsiteeri

malvu 18.02.2007 22:10

Minu töökaaslasel väga ebameeldivad kogemused, uste ja kappide vahel suured vahed. Toodi teised uksed, kui olid tellitud ja probleemi lahendamiseks jama kestnud üle aasta

Tsiteeri

kasutaja 08.06.2007 10:27

Faroni kohta ei oska öelda, aga Camilla Köögid on küll hea disaini, kliendisõbraliku teeninduse ja huvitavate köögilahenduste pakkuja. Tasub läbi astuda nende salongist Pärnu mnt.107/109 ( end.Magdaleena Haigla vastas ) või uurida kodulehte www.camilla.ee

Tsiteeri

mina 29.06.2007 19:33

faronist väga halvad kogemused.kättetoimetamine hilines peaaegu kuu.väga halb kvaliteet.nurgad halvasti liimitud,ustel eri mõõdud.kolme kuu kasutamise järel spoon igalt pooltlahti.olen väga pettunud ja petta saanud.

Tsiteeri

siiri 17.08.2007 11:37

kohutavalt ebameeldivad kogemused. kuna ise ka ei teadnud täpselt millist mööblit ma tahan, siis lootsin et äkki müüa annab mulle head nõu. läksin sinna et saada esialgne hinnapakkumine. esiteks ei osanud see nn disainer mulle midagi soovitada, teiseks polnud tal arvutis sellist programmi et sinu ees ekraanil teeks selle valmis vaid joonistas paberi peal välja (ei saanud sellest kritseldusest ka aru). kokkuvõttes joonistas sellise nõukaaegse odava mööbli valmis millega rahule ei jäänud. hind tuli jah teistest soodne aga silmale see ilus küll polnud. esmamulje oli kohutav ja otsustasin arensi kasuks.

Tsiteeri

egle 26.01.2008 12:06

väga halvad kogemused. aga nagu näha ka nende esinduste sulgemisest (kinni panid esindused nii viimsis kui tartu maante lähedal), siis äkki turg teeb oma korrektsioonid? Igaljuhul lähen täna Kiili, et lahendada oma köögiga kaasnevad prahmakad (nt töötasapind liimitud liistuga! - ostes keegi ei maininud ja kohe teisel päeval lõi lahti)

Tsiteeri

tints 17.02.2008 16:51

Niipalju kui olen erinevatest foorumitest uurinud siis Faron Gruppi tehakse ikka igal pool maha. Järelikult peab seal ikka midagi mäda olema :)

Tsiteeri

Tea 27.02.2008 08:42

Ei soovita. Töökaaslane siiamaani jamab selle Faroniga (tellis köögimööbli mai.2007 ja praegu on veeb.2007). Nii et uurige teisi firmasid :) Edu kõigile :)

Tsiteeri

Tea 27.02.2008 08:45

Aa jäi mainimata see, et eile (26.02.0:) näitas TV3 saade "Kaua võib" ka ühete vanapaari kes on hädas siiamaani selle Faroniga.

Tsiteeri

Tea 27.02.2008 08:45

Aa jäi mainimata see, et eile (26.02.0:) näitas TV3 saade "Kaua võib" ka ühete vanapaari kes on hädas siiamaani selle Faroniga.

Tsiteeri

loll 20.03.2008 15:01

Tellisin sealt ja varsti saab aasta täis aga ikka on lõpetamata tööd.Ei soovita kellegil sealt mööblit tellida.
Minu teada pole sellist firmat enam olemaski vaid nüüd teise nime all huiatakse edasi Kiilis Maxima kaupluses on suur saal nende päralt.Pole ka ime sest omanik on põder!!!

Tsiteeri

Marek 25.03.2008 17:12

Faron on lausa kohutav- hetkel figureerivad eestis kolme nimega ja kõigil on juba maksuvõlad pea miljon krooni, nii et on oodata varsti jälle uut nime nende poolt.
Ise tellisin tuttava soovitusel köögimööbli,magamistoa ja garderoobi lahendused OÜ MÖÖBLIMEES firmast, ja nii nagu sõber ütles oli kiire ja korralik-tulid kohale mõõtsid ära ja 3 nädalaga sisustasid ära. Pisike firma ja salong neil pole aga kellel tõeline mure siis võin ka nr muretseda!
kiitus nendele poistele ja nemad teadsid faronist 10 korda rohkem kui mina, tänu neile ei saanud ma petta!

Tsiteeri

kurb 15.04.2008 14:48

Niisiis olemegi nüüd ilma rahast ja köögimööblist. Enam ei vasta telefonid ka seal firmas ja uksedki tabaga kinni Kiili Maximas. Igatahes anname nüüd asja politseile üle. Jumalale tänu kes ei jõudnud selle firmaga veel tegemist teha.

Tsiteeri

disain 09.05.2008 23:41

Jah olen ise samuti kuulnud ,et see firma on lõpuks pankrotis .Võibolla isegi hea sest leidus palju heauskilkke kes tellisid ikka ja jälle sealt.

Tsiteeri

Marek 24.05.2008 22:23

to kurb

kui asja natuke uurida on võimalik et äkki saan natuke aidata, aga ei luba midagi 100%

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.